Bitwalking - mobiiliäpp, mis maksab sulle kõndimise eest!

Kui sinu arvuti kaevandab juba krüptoraha - väga aeglaselt, aga siiski, siis kas ei oleks võimalik veel kuidagi oma nutiseadmed teenima panna? Ja ongi - näiteks oma nutitelefoni jalutama viies. Mobiiliäpp Bitwalking maksab sulle, kui ringi käid. Rikkaks just ei saa, aga südamele on hea ja kindlasti arendab ka silmaringi. Mingi aja kõndimise järel võid tellida omale mõne uue laheda vidina teenitud "kõnniraha" eest.

Nii nagu Bitcoin, on Bitwalking teinud ka oma digitaalse valuuta, mida kutsutakse Bitwalking´u dollariks. Iga 10 000 sammuga teenib ühe Bitwalkingu dollari. Selle võib üks-ühele vahetada USA dollari vastu. Nagu mõned teooriad väidavad, peaks meist igaüks päevas vähemalt 10 000 sammu tegema, et terve püsida, seega on igaühe minimaalne teenistus dollar päevas. Kui iga kuu kõndida, siis teenib niiviisi ligi 30 dollarit lisa.

Raha võib kulutada partnerite juures poodides või dollarites välja võtta. Tegemist on reaalse teenitud rahaga, mitte mänguraha, punktide, kinkekaartide või muuga. Ainuke, mida vaja teha, on võimalikult palju ringi liikuda. Kuna see on tervislik, siis võiks selliseid äppe ju toetada ka terviseorganisatsioonid, sest tervena elatud aastad ja liikuv rahvas on igale riigile kasulik.

Praegu on äpp saadaval IOS-ile, kohe-kohe tuleb Androidiversioon ja küsida saab ka Windows Phone´i versiooni, mida veel arendatakse. Niisama ei ole veel võimalik jalutades raha teenima hakata - nagu paljude muude heade asjadega digimaailmas, tuleb saada kutse liitumiseks. Tundub liiga hea, et olla tõsi?

Kutse saab küsida siit.

FOTO: KAIDO EINAMA

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.