Järjekorrad ja talongiaeg tulid tagasi: Apple Shop jõudis Eestisse!

Reedel, 20. märtsil avati Rocca al Mare Euronicsis Baltimaade esimene (ja Ida-Euroopa teine) Apple Shop. Just nimelt Shop, mitte Store – aga ka see on asjaosaliste väitel tugev samm edasi, kuna antud kontseptsiooni pakutakse vaid parimatest parimatele edasimüüjatele.

Lisaks laienenud tootevalikule tähendab see ka eriväljaõpet müüjatele: „tavalisest“ Euronicsi müüjast eristab Apple Shopi töötajat must Apple’i logoga T-särk.

Mõnevõrra oli vaatamata uuenduslikkusele õhus ka nostalgiat. Seda, et õunapildiga tooteid 10% soodsamalt soetada saab, ei juhtu just iga päev – nii ootaski pärast uue kontseptsiooni lühikest ja pidulikku pressile tutvustamist Rocca al Mare keskuse teise korruse koridoris üsna pikk järjekord. Lettidevaheline ruum täitus korraks uudistajate massidega, misjärel moodustusid uued sabad juba Euronicsi kassade juurde, kus talongi alusel soodushinnaga letialust* defitsiitkaupa pakuti.Fotod: Kristjan Karmo

* - Pisike kunstiline liialdus: tegelikult ei peidetud midagi lettide alla, soodushinnaga pakutavate karpide virn leti taga riiulites paistis kaugele.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.