fbpx Elion hakkab pakkuma 500/500 kiirusega koduinternetti | AM.ee

Elion hakkab pakkuma 500/500 kiirusega koduinternetti

Traadi otsast hakkab nüüd pool gigabitti sekundis nii alla kui üles jooksma: Eesti Telekom (Elion) tuleb oktoobris välja uue koduinterneti paketiga, kus nii üles- kui allalaadimise kiirus ulatub kuni 500 megabitini sekundis. 

Uue paketi saavad kasutusele võtta kõik need kliendid, kelle kodudesse jõuab Elioni Tulevikuvõrk, mis põhineb fiiberoptikal ehk valguskaablil. Eeskätt puudutab see korterelamuid ning uuemaid eramupiirkondi, samas toimub optikavõrgu laiendamine uute klientideni igapäevaselt, kuna tegu on väga kvaliteetse, stabiilse ja kiire võrguga.

„Inimeste kodudesse lisandub pidevalt uusi ja moodsaid seadmeid, mida on võimalik internetivõrku ühendada – nutitelerid, laua-, tahvel- ja sülearvutid, telefonid jne.  Meid ees ootav asjade interneti (Internet of Things ehk IoT) ajastu kasvatab selliste seadmete hulka veelgi. Samuti muutuvad meie poolt kasutatavad teenused üha kvaliteetsemaks ja andmemahukamaks, olgu selleks siis HD-telekanalite vaatamine, veebis mängude mängimine või oma kodude juhtimine. Kõik see kasvatab juba lähemas tulevikus vajadust kiire ja stabiilse interneti järele,“ ütles Eesti Telekomi interneti lahenduste teenuste juht Gert Tomson.

FOTO: (CC) KAINET / FLICKR

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.