fbpx HP toob välja sülearvutid sisseehitatud Leap Motioni viipejuhtimisega | AM.ee

HP toob välja sülearvutid sisseehitatud Leap Motioni viipejuhtimisega

Sel suvel maailmas idufirma poolt müügile paisatud viipeliides Leap Motion tegi kiire tähelennu ka arvutitootjate seas ja mitmed maailmakuulsad tootjad soovisid koosööna selle ka oma arvutitesse paigaldada. HP on esimene, mis teatas oma värskest tooteseeriast, millesse kuulubki sisseehitatud viipejuhtimine.

HP ENVY17 Leap Motion Special Edition (SE) on maailma esimene uus sülearvuti, millel on integreeritud selline viipetehnoloogia. Uus tehnoloogia tajub käe- ning sõrmeliigutusi õhus. Mänglevalt lihtsaks, nagu pressiteates lubatakse, aga viipeliidesega juhtimine siiski ei lähe, on kinnitanud mõned Eestis seadet kasutanud testijad (vt näiteks septembri Inseneeriat, kus selgus, et toode on veel natuke toores), kuid loodetavasti asjad paranevad kiiresti, kui suurtootja käsi ka mängus.

Leap Motionile saab alla laadida äppe spetsiaalsest Airspace´i poest, kus enamus rakendusi on küll tasulised, aga suureneb ka tasuta rakenduste hulk. 

Tegemist on suure, 17-tollise arvutiga, nii et võib arvata, et kasutajateks on mängurid ning graafikaprogrammidega tegelejad. Osade 3D-rakenduste juures on Leap Motioni tugi juba äppide näol olemas, et näiteks kolmemõõtmelisi kehasid käega õhus viibeldes keerata-suurendada, samuti on olemas nii Leap Motioni poes olevaid spetsiaalseid mänge kui ka mõne tuntud mängu jaoks tehtud kohendusi (nt Fruit Ninja Windowsile). 

Masinal on lisaks uusimad Inteli protsessorid ning NVIDIA graafikakaardid.

Ettetellimine maailmas algab 16. oktoobril ja hinnaks saab ettetellijatele olema 1050 dollarit.

Eestisse müügiletuleku ja siinse hinna kohta ootame infot uuel tööpäeval.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.