fbpx Huawei Ascend G7 - uus metalne nutitööriist | AM.ee

Huawei Ascend G7 - uus metalne nutitööriist

Mõned tunnid enne iPhone 6 esitllust Ameerikas tutvustame edasi IFA uusi telefone. Huawei näitas Berliinis telekommunikatsioonimessil IFA (Internationale Funkausstellung Berlin) 2014 oma uut nutitelefoni Ascend G7, mis oma äärtega meenutab peagi "vanaks" saavat iPhone´i (uus iPhone tuleb ümaramate äärtega).

5,5-tollise HD ekraaniga, 4G LTE toega ja 13 MP kaameraga telefon on mõeldud inimestele, kellele meeldib nii kõvasti mängida kui töötada.

„Metallkorpusega Ascend G7 paistab keskpäraste plastikust väljanägemisega nutitelefonide kõrval turul hästi silma,“ ütles Huawei Consumer Business Groupi juht Richard Yu. „Kiiret 4G LTE andmesidet toetav Ascend G7 on loodud kasutajatele üle maailma, et nad saaksid väljendada oma isikupära ja elada elu nii, nagu neile meeldib.“

Välimus

Ascend G7 on õhuke - 7,6 mm ja 165 grammi raske, valmistatud on see kasutades maailma juhtivat tehnoloogiat Nano Molding Technology (NMT), mille abil on loodud esmaklassiline metallist unibody korpus, mis tundub käes väga mõnus. 5,5-tolline HD ekraan resolutsiooniga 1280 x 720 pikslit mahub mugavalt ka ühte kätte ja on piisavalt terava pildiga.  Ascend G7 on saadaval klassikalistes metallikvärvides: hõbedane, hall ja kuldne.

Nutikus

Ascend G7 on varustatud Qualcommi jõulise neljatuumalise 1,2 GHz protsessoriga ja suure 3000 mAh Li-Polymer akuga. Huawei patenteeritud energiasäästutehnoloogiaga G7 pakub  kolme  energiasäästurežiimi – normal, smart  ja ultra power saving – mis võimaldavad telefoni kasutusaega pikendada 24 tunni võrra isegi  siis, kui aku on tühjenenud 10%-ni. Tänu 150 Mbit/s 4G LTE toele saab filme telefoni laadida vaid minutitega ja tööfaile üles laadida sekunditega.

Kõnekatkestuste vähendamiseks on G7-l intelligentne kahe antenni süsteem, mis tagab ühtlase levi ja parema kasutajakogemuse ka WiFi-võrgus. Telefon ühildub kõikide võrkudega maailmas,  mis teeb G7-st tõeliselt rahvusvahelise seadme.

Võimekus

Ascend G7 on varustatud 13 MP tagakaameraga, millel on 28 mm BSI objektiiv ja 5 MP esikaamera 88-kraadise lainurkobjektiiviga, mis võimaldab panoraamfotosid teha nii horisontaal- kui vertikaalasendis. Fotosid saab teha vaid sekunditega häälenupule kaks korda vajutades. Telefonil on lisaks mitmeid fototöötluse programme, nagu manuaalne piltide fokusseerimine ja eraldiseisev välgu funktsioon hämaras tehtud fotode jaoks.

Ascend G7 on varustatud Huawei uue intuitiivse kasutajaliidesega EMUI 3.0, mida on kerge ka ühe käega kasutada ja mille tulemusena on kogu tarkvaraliides saanud uue välimuse. Kasutajaliidese detaile on muudetud intuitiivsemaks ja pilkupüüdvamaks – põhiliste funktsioonide nagu helistamine, kontaktid ja lühisõnumid vahetamine toimub nüüd lihtsa horisontaalse viipega. 

Saadavus

Huawei Ascend G7 soovituslik jaehind on 299 eurot. Alates septembrist on telefon saadaval Saksamaal, Itaalias, Hispaanias, Taanis, Ungaris, Hollandis, Türgis, Poolas, Norras, Lõuna-Aafrikas, Mehhikos. Natuke hiljem jõuab telefon ka teistele turgudele.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.