fbpx Tallinnas algab rahvusvaheline mängutööstuse konverents | AM.ee

Tallinnas algab rahvusvaheline mängutööstuse konverents

Just praegu, mõne hetke pärast (kell 10) avatakse Radisson Blu konverentsikeskuses rahvusvaheline mängutööstuse konverents INTERGAME 2013.

Seesugune üritus toimub Eestis esmakordselt. Konverentsist võtavad osa paarsada mängutööstuse ettevõtet, kelle ees esinevad juhtivad eksperdid Eestist, Soomest, Venemaalt, Portugaaliast, Saksamaalt ja teistest Euroopa riikidest. Osalejate hulgas on sellised tuntud firmad nagu Nokia, Mail.ru, Unity, GameFounders, Imperia Online jt.

Konverentsi temaatikaks on video-, arvuti-,online- ja mobiilmängud. Messil näidatakse külastajatele ekspositsiooni erinevatest mängudest – virtuaalsetest ja reaalsetest, hariduslikest ja meelelahutuslikest.

Ürituse ’’INTERGAME 2013’’ kontseptsioon seisneb platvormi loomises ühendamaks professionaale, kes töötavad mängutööstuse alal. See valdkond areneb kiiresti kogu maailmas ning ka Eesti võib saada (või kohati juba on) sellel alal nähtavale kohale.

On sellepärast, et just Eestis loodi Euroopa esimene inkubaator Gamefounders alustavate mänguloojate jaoks ning koostöös inkobaatoriga organiseeriti ka ’’INTERGAME 2013’.

Tänu oma geograafilisele asendile on Eesti sillaks Põhja-Euroopa ja Ida-Euroopa vahel. Antud regioonide spetsialistide koostöö tugevdamine, investeeringud Eestisse ja sellest lähtuvalt ka uute töökohtade loomine meelelahutusvallas ongi projekti IGExpo peamised arengusuunad.

Konverentsi plaanitakse läbi viia igal aastal, sel aastal on esimene kord.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.