fbpx LG uus LTE telefonide seeria Optimus F jõuab kevadel Eestisse | AM.ee

LG uus LTE telefonide seeria Optimus F jõuab kevadel Eestisse

Ehkki AM testis LG esimest LTE-ga telefoni juba eelmise aasta hiliskevadel, polnud sellega siinkandis suurt midagi teha. Nüüd, kui EMT on esimesena teatanud valmisolekust LTE-ga telefone toetada (kõne fallbackiga), on mõtet ka neid kiire andmesidega mobiile siinkandis ostma hakata. LG toobki oma uue Optimus F seeria meile müügile arvatavasti selle aasta teise kvartali jooksul.

Kõigepealt tutvustab LG Electronics oma uusi telefone muidugi homme algaval Mobile World kongressil (MWC) Barcelonas. Seal esitletakse kahte esimest F-seeria telefoni - Optimus F5 ja Optimus F7.

Optimus F5 on 4,3-tollise IPS ekraaniga 4G LTE nutitelefon, mida jooksutab 1,2 GHz kiirusega kahetuumaline protsessor ning 2150 mAh mahutavusega aku.

Optimus F7 on aga varustatud 4,7-tollise True HD IPS ekraani, 1,5 GHz kiirusega kahetuumalise protsessori ning 2540 mAh akuga.

Mõlemal telefonil jookseb uusim Android Jelly Bean 4.1.2 operatsioonisüsteem ning on lisatud rakendused QSlide ja Live Zooming, mis eelnevalt on olnud esindatud vaid LG premium klassi seadmetes.   

Uuendatud QSlide pakub kasutajatele võimalust avada samaaegselt kaks rakendust, mõlemad täisekraani režiimil. Kasutajad saavad vastavalt oma eelistustele muuta QSlide rakenduste suurust, positsiooni ja läbipaistvust.

Funktsioonide hulka, mis on nüüdsest QSlide’ga ühildatavad, kuuluvad video, brauser, märkmik, kalender ja kalkulaator.

Live Zooming, mis oli varem vaid Optimus G telefonil, on nüüd ka Optimus F5 ja Optimus F7 standardrakenduste hulgas. See rakendus lubab kasutajatel ka videot vastavalt enda soovidele sisse suumida.

Lisaks neile kahele rakendusele, on Optimus F Seeria telefonid varustatud ka lisadega nagu QuickMemo, QTranslator, Video Wiz, Safety Care, jne. 

Optimus F5 ülemaailmne müügilepaiskamine algab alates teisest kvartalist Euroopas, millele järgneb Optimus F7 pakkumine valitud turgudel. Täpsemad ajad ja hinnainfo selguvad peale kongressi.

 

Optimus F5 tehnilised andmed:

Operatsioonisüsteem: Android Jelly Bean 4.1.2
Protsessor: 1.2 GHz Dual-Core
Ekraan: 4,3-tolline IPS (256 ppi)
Telefoni suurus: 126.0 x 64.5 x 9.3mm
Mälu: 8 GB / 1 GB RAM / microSD (kuni 32GB)
Kaamera: 5.0 MP AF / 1.3 MP
Aku: 2,150mAh

Optimus F7 tehnilised andmed:

Operatsioonisüsteem: Android Jelly Bean 4.1.2
Protsessor: 1.5 GHz Dual-Core
Ekraan: 4,7-tolline True HD IPS (312 ppi)
Telefoni suurus: 131.7 x 68.2 x 9.6mm
Mälu: 8 GB / 2 GB RAM / microSD (kuni 32GB)
Kaamera: 8.0 MP AF / 1.3 MP
Aku: 2,540mAh

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.