fbpx Microsoft tutvustas uut kontoripaketti - Office 2013 | AM.ee

Microsoft tutvustas uut kontoripaketti - Office 2013

Microsoft tutvustas eile oma uut kontoripaketti Office 2013, mis on nende esimene puutetundlikele ekraanidele optimeeritud kontoritarkvara (aga töötab ka hiirega) ning mis veel paar aastat tagasi Microsofti konverentsil Office365 pilveteenuse väljakuulutamisel olevat üks viimastest "eraldi" kontoritarkvaradest enne lõplikult pilve kolimist. 

Office 2013 eelvaate saab juba alla laadida ja see töötab nii Windows 7 kui Windows 8 peal. Vanemate Windowsite omanikud enam uuendada ei saa.

Vaid ühe nupulevajutusega saavad uue Office´i kasutajad lülituda tavalisest kasutajaliidesest Metro-kasutajaliidesesse, mis on Windows 8 põhiline kasutajaliides ja mis on mugavam just puuteekraanidel. 

Ilmselt on Office 2013 puhul tegemist viimase versiooniga nö karbitootest, mille saab litsentsiga osta, sest Microsoft on lubanud kontoritarkvara puhul keskenduda teenuse pakkumisele, milles keksel kohal on äridele mõeldud kontori-pilveteenus Office365. Traditsioonilised arvutitesse installijad aga saavad Office 2013-ga ka tulevastes Windows 8-ga tahvlites veel aastaid opereerida.

Kontoritarkvara paketis on kuue toote uuendused: Word, Excel, Outlook, Access, PowerPoint ja OneNote.

Lõplik versioon jõuab ilmselt Eestis müügile järgmise aasta alguses, osta saab nii karbiversiooni kui mahulitsentse ettevõtetele. Windows RT tahvlitele mõeldud eelversioon saab olema allalaaditav selle aasta oktoobris.

Vaata ka üht esimestest Office 2013 eelvaate arvustustest.

Pildil: uus Outlook Bingi rakendusega.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.