QNAP tuleb välja jaekaubandusele sobiva külastajate loendamise lahendusega

Tuntud võrgu- ja salvestuslahenduste pakkuja QNAP Systems, Inc. käivitas jaekaubanduse jaoks vajaliku tarkvararakenduse QVR Human - inimeste loendamise lahenduse, mis töötab QNAP-i võrguserveris ehk NAS-is ja analüüsib reaalajas videovoogusid (kas mõnest RTSP-striimist või QVR Pro valvekaamera rakendusest), pakkudes kohe loendusandmeid ja analüütikat kaamerate eest läbi liikunud inimeste arvu kohta. QVR Human võimaldab kasutajatel ehk siis tavaliselt mõnel jaekaubanduse ettevõttel oma müügikohtades optimeerida töö efektiivsust ja saada ülevaadet külastuste arvust aja jooksul. Samuti on kehtivate koroonapiirangute tõttu niimoodi hea jälgida, kui palju inimesi korraga ruumides viibib.

QVR Human võimaldab jaemüüjatel jälgida üsna täpselt kliendiliiklust, saada ülevaade populaarsetest poes olevatest kassadest ja sektsioonidest ning näha, millal on külastuse tippajad.  Tarkvara QVR Human poolt analüüsitud statistika võimaldab kasutajatel leida võimalusi müügikonversioonide suurendamiseks, personali graafikute optimeerimiseks ning teenuste ja turunduse efektiivsuse parandamiseks.

QVR Humani kasutajasõbraliku liidese abil saab graafiliselt määrata jälgimispiirkonnad, hallata mitut kaamerakanalit korraga ja vaadata graafikutest varasemaid andmeid.

"QVR Human aitab intelligentselt inimesi loendada ning pakub müügiettevõtetele väärtuslikke andmeid külastuste kohta. Jaekaubandusettevõtted saavad tõestatud statistikale tuginedes teha otsuseid kindlamini, kui vaid isiklikele tähelepanekutele tuginedes," ütles QNAP-i tootejuht Xavier Hsu. QVR Human API on liiklusandmete hankimiseks saadaval ka süsteemi-integraatoritele, aidates loendusandmeid ühendada muude süsteemidega, näiteks POS (Point of Sale ehk müügipunkti) müügiandmetega ning selle põhjal müügistrateegiat kavandada.

Saadavus

QVR Human on saadaval Q86 rakenduskeskusest x86-põhise protsessoriga QNAP-i NAS-i ehk võrguserveri jaoks. QNAP pakub tasuta ühekuulist prooviversiooni, mis sisaldab üht kaamerakanalit nelja tuvastusliiniga. Kasutajad saavad osta kaamerakanalite lisamiseks litsentse. Iga NAS seade on piiratud ühe tasuta QVR Human prooviversiooniga. Tasuta prooviversiooni aktiveerimisel tuleb installida QVR Humani uusim versioon.

Nõuded riistvarale on järgmised:

  • x86-põhise arhitektuuriga (64-bitise) protsessoriga QNAP NAS vähemalt 4 GB mäluga (RAM), sujuvama kasutuskogemuse saamiseks on soovitatav kasutada 8 GB RAM-i
  • operatsioonisüsteem QTS 4.5.1 (või uuem)
  • enne QVR Pro kasutamist tuleb paigaldada Container Station 1.9 (või uuem)

Palju maksab sobiv NAS?

Tootja soovitab QVR Human´i tarkvara kasutada NAS serveritega TVS-672XT ja TVS-872XT.

Nende hinnad on järgmised:

NAS-i mudel (P/N)

Hind, €

Garantii

TVS-872XT-i5-16G

2299

2 aastat, pikendamisvõimalusega kuni 5 aastaks

TVS-672XT-i3-8G

1899

2 aastat, pikendamisvõimalusega kuni 5 aastaks

Lisainfot QVR Humani ja sobivate serverite kohta leiab aadressilt www.qnap.com.

Võrguserverite rubriiki toetab QNAP.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.