STV esitles Go! boksi, mis näitab telekanaleid igas võrgus

Eesti suuruselt kolmas telekomioperaator STV tutvustas oma uut toodet, mis võimaldab vaadata laia valikut telekanaleid eri seadmetes ning igas Wifi- ja traadiga võrgus. Siiski peab see Internetiühendus asuma Eestis, mis on telekanalite ja tootjate levinud piirang.

STV käivitab lähiajal ka pilootprojekti üle õhu leviva internetiühenduse pakkumiseks.

Ettevõtte teenuseid kasutab praegu 18 linnas üle Eesti 118 000 majapidamist. Tehniline valmisolek on pakkuda STV teenuseid 84% kortermajades. Klientidest on 40% eestikeelsed ja 60% venekeelsed leibkonnad. Suve algusest käivitab STV pilootprojekti Tallinnas Teletorni piirkonnas üle õhu leviva internetiühenduse pakkumiseks, mille eelisteks mobiilse interneti ees on mahupiirangute puudumine. 

Ettevõtte uusim toode STV Go! boks võimaldab vaadata üle 30 telekanali erinevates seadmetes ning igas Wifi- ja kaablivõrgus. Mõõtmetelt väike ja kaalult kerge seade aitab kasutada ka kõiki tavapäraseid mugavusteenuseid saadete järelvaatamisest, salvestamisest kuni telekavade vaatamiseni ja meelespeade loomiseni.

STV Go! boksi hind on 125 eurot, mis sisaldab Go! teenuse 6-kuulist tasuta kasutust korraga kuni kolmes seadmes (mobiil, arvuti, tahvelarvuti).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.