Saage tuttavaks - sellised on Sony uusimad muusikakeskused

Muusikakeskused on vaikselt unustusehõlma vajumas - kunagi kümmekond aastat tagasi ostetud töötavad kodudes tavaliselt edasi ja seda, millised on need kõige uuemad ja moodsamad, me eriti ei teagi. Sony tutvustab nüüd oma uusimaid.

Sony toob turule kolm uut võimsat muusikakeskust MHC-V50D, SHAKE-X30D ja SHAKE-X70D. Sony Smart High Power tehnoloogiaga ja Mica koonuskõlariga saab nautida korralikku helikvaliteeti suurel võimsusel.

Uutes hi-fi muusikakeskustes on mitu peofunktsiooni, näiteks peotuled ja karaokerežiim, liikumisega juhtimine ja DJ efektid. Muusikakeskused saab ühendada oma telefoniga ja panna mängima oma lemmikmuusikat, Bluetooth võimaldab muusikat kuulata juhtmevabalt ja NFC kaudu on saadaval ühe puudutusega kuulamise funktsioon.

V50D - peomasin kogu ööks

Sony muusikakeskused: MHC V50D.

Ruumisäästev ja kompaktne MHC-V50D aitab luua peomeeleolu. Akustilist rõhku suurendav Smart High Power tehnoloogia tekitab võimsa bassi. Rakendus Fiestable kontrollib kõlari tulede värvi ja ruumi valgustavat tuledemängu, et sünkroonida need rütmiga - ühesõnaga 80ndate värvusmuusika on nüüd tagasi. V50D pole lai kahe kõlariga kast, vaid tornikujuline kompaktne muusikakeskus, mille saab käepidemest hoides mugavalt igale peole kaasa võtta.

Inimesed liikuma X30D abiga

Muusikakeskused Sonylt: SHAKE X30D.

Kui on piisavalt ruumi, et korraldada eriti võimas pidu, siis kolmest kastist koosnev julge kujundusega SHAKE-X30D on juba traditsioonilisem lustikummut kahe eraldi kõlariga ja "keskkonsooliga". X30D on varustatud kahe mikrofonisisendiga, et pidada karaokelahingut; kitarripesaga, et saaks ühiselt musitseerida; HDMI ARC-sisendiga teleri ühendamiseks. Kõlarid on valgustatud ja need projitseerivad lähedalasuvale seinale vilkuvaid mustreid, mis muudavad muusika rütmis värvi. Seega - jälle värvusmuusika, mida 80ndatel koolipäeva järel kodus kokku joodeti.

Veel rohkem võimsust X70D-ga

Sony SHAKE X70D.

Võimas helisüsteem SHAKE-X70D on muidu peaaegu nagu X50D, aga veel võimsam. See toob endaga kaasa võimaluse pidada maha üks võimas pidu, kasutades Mica koonuskõlarite ja Smart High Power heli ning värve – punast, sinist, rohelist. Kodusel Hi-Fi-süsteemil X70D on olemas kõik vajalikud funktsioonid ja sisseehitatud Party Chain võimalused.

Mida uued muusikakeskused veel teevad?

  • Bluetooth LDAC striiming pakub kõrgekvaliteedilist juhtmevaba muusikaedastust
  • Värvusmuusika
  • Puutetundlikud nupud
  • Automaatne DJ
  • Karaoke
  • Osadel DVD pleier, CD pleier
  • FM raadio
  • HDMI väljund
  • Mobiiliäpp SongPal
  • USB pulgalt mahamängimine

MHC-V50D on müügil alates aprillist hinnaga 500 eurot, SHAKE-X30D alates maist hinnaga 750 eurot ja SHAKE-X70D alates juunist hinnaga 1200 eurot.