fbpx Veel üks veebitegijate ühinemine - Zero ühines Mekaiaga | AM.ee

Veel üks veebitegijate ühinemine - Zero ühines Mekaiaga

Mekaiast on saanud suur veebitegijate külgetõmbaja - eelmisel aastal ühinesid Espresso ja Frukt Kuubis, veidi hiljem liitus nendega Saurus CMS ning nüüd on järg ühe vanima veebifirma, 12aastase ZERO Media käes. Sündimas on Eesti üks suurimaid veebifirmasid.

Martin Villigu, ZERO Media tegevjuhi ja ühe asutaja sõnul oli ZERO liitumine Mekaiaga senise koostöö loogiliseks jätkuks. ZERO on aastaid ehitanud oma klientide veebilahendusi Saurus CMS sisuhaldusele. Samuti on firma mitmete projektide osas teinud koostööd Mekaia ühe asutaja Frukt Kuubis meeskonnaga.

Mekaia pakub veebidisaini ja e-turunduse teenuseid ning erineva keerukusega veebilahendusi WordPressi, Saurus CMSi, Joomla ja Magento platvormidel. Ühinemine laiendab seniste ZERO klientidele sisuhaldusvahendite valikut ja lisab valikusse uue Eestimaise e-postiturunduse tarkvara Sendsmaily.

Mekaia OÜ on 2009. aasta sügisel asutatud täisteenust pakkuv veebiagentuur, mis sündis Frukt Kuubis, Espresso ja Sauruste liitumisel. Mekaia ühisettevõtte käibeprognoos alanud aastaks on üle 10 miljoni krooni.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.