fbpx Microsoft pakub veebiarendajatele kolmeks aastaks tasuta tarkvara | AM.ee

Microsoft pakub veebiarendajatele kolmeks aastaks tasuta tarkvara

Microsoft pakub kuni kümne töötajaga veebidisaini ja -arendusfirmadele ning FIE-na töötavatele veebitegijatele programmi Websitespark, mis võimaldab soodsatel tingimustel kolme aasta jooksul kasutada Microsofti tarkvara, tugiteenuseid ja koolitusi ning pakub ka ärivõimalusi.

Näiteks saab WebsiteSparki programmiga liituja õiguse kasutada kuni kolme kasutaja jaoks disaini- ja arendustööriistu Visual Studio 2008 Professional, Expression Studio 3 (1 kasutajalitsents), Expression Web 3, Windows Web Server 2008 R2 ning SQL Server 2008 Web Edition. Serveritooteid on lubatud kasutada ka töökeskkonnana klientidele loodud lahenduste majutamisel. Peale selle kaasneb ka õigus kasutada serveri haldamise lihtsustamiseks DotNetPanel juhtpaneeli.

WebsiteSparki pakutava hulka kuulub samuti tehnilise- ja programmi tugiteenuse kasutamine ning võimalus lisada oma ettevõtte andmed Microsofti rahvusvahelisel kodulehel asuvasse partnerite kataloogi.

WebsiteSparkiga liitunud UX OÜ juht Lembit Kivisik peab suurimaks eeliseks kulude kokkuhoidu, mis on eriti oluline väikefirmadele. „Meie saame sisuliselt kasutada kolme töökoha jagu arendus- ja muud tarkvara, mis muidu läheks üsna kalliks,“ ütles Kivisik.

Tema sõnul tähendab võimalus end rahvusvahelisse kataloogi lisada seda, et oled ametlikult seotud ülemaailmselt tugeva Microsofti brändiga ning see mõjub positiivselt firma mainele.

Programmiga saab tasuta liituda kolmeks aastaks, misjärel on võimalik valida, kas lahkuda sellest, makstes 100 dollarit, liituda Microsofti põhipartnerprogrammiga või jätkata iga-aastase 999 dollari suuruse tasu eest.

Websitesparkil on Eestis ka privaat-virtuaalserveri pakett.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.