Tarbijatele meeldib odav puutetundlik telefon

LG Electronics on vaatamata majanduskriisile müünud viie kuuga kokku enam kui 2 miljonit puutetundlikku mobiiltelefoni LG KP500, mis soodsa hinnaga (ligi 3500 kr) ja puutetundliku ekraaniga on olnud menukas ka Eestis.

Mõnikord "Vaese mehe iPhone´iks" nimetatud LG KP500 on teistest puutetelefonidest mitu korda odavam, tuli turule 2008. aasta oktoobris ja seda omab Euroopas juba 1,2 miljonit inimest. Märtsis leidis omale üle maailma uue omaniku keskmiselt 4500 KP500 mobiiltelefoni iga päev.

LG Electronics Mobile Communication Company presidendi ja tegevdirektori Dr. Skott Ahn’i sõnul oli eesmärgiks pakkuda puutetundliku telefoni eeliseid ka neile, kellel varem selleks hinna tõttu võimalus puudus. “Tänu meie pikaajalisele kogemusele puutetundlike telefonide tootmises suudame KP500 näol pakkuda innovaatilisi tehnoloogiaid mõistliku hinnaga,” lisas Ahn.

Täna toimunud Samsungi pressikonverentsil lubati peagi välja tuua ka LG-ga konkureerima hakkav üliodav Samsungi puutetelefon. Seni on puutetelefonide hinnad alanud 5000-6000 kroonist, nende hinna kiiret kukkumist ennustatakse sel suvel ja sügisel. Lisaks peaks odavatesse, 3000-4000 krooni maksvatesse telefonidesse sel aastal ilmuma ka GPS, rääkimata WiFist ja kiirest andmesidest.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.