Elisa 3,5G leviala jõudis 12 linna

Täissideoperaator Elisa jõudis 3,5G levialaga 12 linna ja kolme maakonda. 3,5G leviala laiendati Harjumaal ning uued levialad avati äsja Paldiski ja Sindi linnas ning Pärnu lähiümbruses.

Elisa kattis 3,5G levialaga Paldiski linna ning lisaks veel Harjumaal Suurupi, Muraste, Vääna-Jõuesuu, Keila-Joa, Laulasmaa, Niitvälja ja Klooga. Peagi käivitub tugijaam ka Jõgisool. Pärnu ümbruses on Elisa 3,5G levialaga kaetud nüüd Sindi linn, Audru, Paikuse, Uulu, Kabriste ja Jänesselja.

Elisa baas- ja raadiovõrkude valdkonna juhi Andrus Kaarelsoni sõnul on Elisa viimase aasta jooksul kõvasti tööd teinud M-Interneti kiiruse tõstmise nimel. „Kasutusele on võetud uudne tehnoloogia, mis võimaldab Elisal pakkuda kõikides 3,5G levialades allalaadimiskiirust kuni 7,2 ning üleslaadimiskiirust kuni 1,5 megabitti sekundis,“ sõnas Andrus Kaarelson.

Eesti suurimat 3,5G leviala omav Elisa on mobiilse Interneti levialaga katnud 12 Eesti linna: Tallinna, Tartu, Pärnu, Rakvere, Jõhvi, Paide, Maardu, Paldiski, Keila, Sindi, Elva ja Saue. Samuti on 3,5G levialaga kaetud kogu Tartumaa, suur osa Harjumaast ning Paide ja Pärnu lähiümbrused.

Kokku investeeris Elisa 3,5G levialade laiendamisse Harjumaal ja Pärnu ümbruses üle 14 miljoni krooni.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.