LG pakub mobiilitarkvara arendajatele arenduskeskkonda

Kuigi LG uuemad nutitelefonid toetavad java programme, töötab neist vaid väike osa LG telefonides. Et valikut suurendada, on LG teinud arendajatele oma keskkonna, kus saab LG telefonidele java programme kohendada ja neid virtuaalmasinas testida.

LG mobiilirakenduste arendajate võrgustiku (http://developer.lgmobile.com) kõiki etappe hõlmav arenduspakett muudab LG telefonide jaoks toodete väljatöötamise lihtsamaks. Tarkvara programmeerimist, testimist kui ka esitamist sisaldava paketi juurde kuuluvad ka interaktiivsed võimalused sisu ja rakenduste jagamiseks teiste saidil olevate arendajatega.

Portaali DeviceAnywhere (www.deviceanywhere.com) virtuaalses arenduskeskkonnas (Virtual Developer Lab, VDL) saab näha, kuidas välja töötatud sisu või rakendused LG telefonidel tegelikult töötavad. VDL loob virtuaalse, üle võrgu kasutatava mobiiltelefoni, mis aitab arendajatel oma tarkvara enne levitamist igakülgselt testida. See testimiskeskkond on mõeldud vigade parandamiseks ja LG mobiilide kasutajatele pakutava tarkvara kvaliteedi tõstmiseks. Samuti pakub sait mobiilsidevõrgu kaudu allalaadimise teenust (Over-The-Air, OTA), mis võimaldab arendajail Java kiirtestimiseks oma telefoni tõmmata.

Saidilt saab laadida ka tarkvaraarenduspaketi (Software Developer Kit, SDK), millega saab luua just LG telefonidele mõeldud vidinaid. SDK abil loodud vidinaid saab jagada teiste arendajatega vidinagaleriis ja neid veel sel aastal turule tulevatesse ühilduvatesse telefonidesse installimiseks alla laadida.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.