Net Group läheb uuendusliku dokumendihalduslahendusega eksporditurule

Eesti infotehnoloogiafirma Net Group on koostöös Microsoftiga valmis saanud uuendusliku dokumendihalduslahenduse Ortella.com, mis sisaldab lisaks traditsioonilisele digitaliseerimisele ja dokumendihaldusele ka digitaalarhiivi lahendust. Ortella.com on üks esimesi Microsoft Share Point Serveri põhiseid infohalduslahendusi, mis katab kogu dokumentide elutsükli nende loomisest arhiveerimiseni.

Ortella.com prototüüpideks on olnud viimase kahe aasta jooksul Eesti turule tehtud lahendused ning paketi koosseisu on valitud parimad komponendid, mis on saanud klientidelt positiivset tagasisidet.

Täisinfohalduslahenduse Ortella.com väljatöötamisel on arvestatud eelkõige riigiasutuste vajadusi ning nende asjaajamiskorrast tulenevaid eripärasid. Samas hakatakse seda toodet aktiivselt turundama välisturgudel, kuna kuna siiamaani ei ole nii kompleksset digitaalinfo haldamise lahendust Share Point põhiselt keegi välja töötanud. Selleks taodeldakse eksporditoetust EAS-ist, et sarnaselt eduka mobiilloto lahendusega, mis müüdi 2008. aastal Iirimaale, saavutada Kesk-Euroopas ja Põhjamaades arvestatav turuosa.

Uue toote aastane ekspordimaht arvatakse ulatuvat kuni 35 miljoni kroonini aastas.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.