Androidi-seltskonnas nüüd ka LG oma uue mobiiliga

Androidi-plahvatus on toimunud. Täna saatis ka LG laiali uudise oma esimese Android-telefoni turuletulekust. Tundub, et LG pole valinud ummikteed iseenda väljatöötatud opsüsteemiga, millega LG Arenat ja teisi eelnevaid nutitelefone promoti - see isetehtud opsüsteem on küll ilus, aga ühilduvus isegi java rakendustega on väga kehv.

LG pluss Android aga tõotab juba midagi paremat - LG Arena iseenesest on ju väga vastupidav ja isegi ilus telefon, kui sellistesse tulevikus ka avatud platvormil sisu saaks, oleks LG šansid edule veelgi kõvemad.

Mobiiltelefon LG GW620 on esimene LG lähema aasta jooksul turuletoodavatest Androidiga mobiiltelefonidest.

Pressiteade ütleb, et uuel LG-GW620 on küljelt avanev QWERTY klaviatuur ning kolmetolline täispuuteekraan. Telefon töötab operatsioonisüsteemil, mis loodi nullist peale selleks, et kasutada ära paljusid mobiilseid rakendusi ja teenuseid, mille on välja arendanud otsingumootorite liider Google. Uus telefon toetab mugavalt ja terviklikult kõiki sotsiaalse võrgustumise võimalusi. QWERTY klaviatuuri abil saab LG telefonidel lihtsalt kasutada trükkimisfunktsioone, mistõttu on ettevõtte senised sõnumitelefonid olnud äärmiselt populaarsed just mobiilsust hindavate noorte spetsialistide seas.

LG-GW620, mis oleks esimene täisklaviatuuriga Androidtelefon Eestis, jõuab Euroopa tarbijateni selle aasta lõpus.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.