Androidiblog

Arvutimaailma testilauale kukkus 21. juulil 2009 Eesti esimene Android-telefon. Nüüd hakkame Androidist siin blogima. Nüüd ja edaspidi.

 


Volditav tulevik ja Samsungi uued kellad
Samsung Flip 6
Marko Habicht 12. juuli 2024 - 22:40

Samsung esitles hiljuti uue põlvkonna nutikellasid, juhtmevabasid kõrvaklappe ja volditavaid telefone, pakkudes kasutajatele mitmeid uuendusi ja täiustusi. Uued seadmed on Galaxy Watch7 ja Galaxy Watch7 Ultra, Galaxy Buds3 ja Galaxy Buds3 Pro, ning volditavad telefonid Galaxy Fold6 ja Flip6.

 

samsung Watch 7

POCO F6 - lipulaeva spekiga telefon, poole hinnaga?
Xiaomi Poco F6
Marko Habicht 21. juuni 2024 - 13:00

(Sisuturundus)

Poco F6 püüab täita nõudliku keskklassi telefonikasutaja ootused, pakkudes konkurentsivõimelisi omadusi ja hinnaasetust võrreldes teiste tuntud brändide sarnaste mudelitega. Kuidas see välja tuleb, kas see mudel on tõeline lipulaeva väljakutse või üks paljudest keskpärastest valikutest?

Huawei näitas Dubais oma uusi tooteid: kerget kella, tahvlit ja sülerit
Esitus.
AM 11. Mai 2024 - 21:52

7. mail toimus Dubais Huawei innovaatilise tooteavalduse üritusel suurte uute kantavate, audio- ja nutikate kontoriseadmete väljakuulutamine, sealhulgas täiesti uue Huawei Watch Fit 3, ümber kujundatud ja täiustatud Huawei MateBook X Pro ning Huawei esimene tahvelarvuti uusima põlvkonna PaperMatte Displayga, milleks on Huawei MatePad 11.5"S.

Samsung esitles uusi Galaxy A55 5G ja Galaxy A35 5G telefone
samsung A35 meeleolupilt
Marko Habicht 14. märts 2024 - 13:11

Samsung tutvustas hiljuti oma uusimaid A-seeria mudeleid, Galaxy A55 5G ja Galaxy A35 5G, mis toovad endaga kaasa nii tehisintellektil põhinevaid fotofunktsioone kui ka uuendusi ekraanitehnoloogias.

A-seeria mudelid on ülemaailmselt populaarsed tänu oma hinna ja kvaliteedi suhtele, pakkudes funktsioone, mis nutitelefoni kasutajale kõige olulisemad. Seetõttu sobivad need suurepäraselt esimeseks seadmeks noortele või neile, kes otsivad kvaliteetset telefoni, kuid ei soovi kulutada tippmudeli hinda.

Eestisse jõudis Google’i juturoboti Bard uus ja võimsam Gemini Pro mudel
Google Gemini pro
AM 3. veebruar 2024 - 22:33

1. veebruarist on Eestis kättesaadav Google’i juturoboti Bard kõige võimekam Gemini Pro mudel, uuenduste osana saab nüüd eesti keeles ka juturoboti vastuseid kontrollida.

Mullu detsembris jagas Google uudiseid tehisintellekti läbimurdest: tehnoloogiaettevõte tõi turule oma kiireima  AI-mudeli Gemini ning lülitas selle oma tehisintellektipõhisesse juturobotisse Bard. Täiustatud Gemini Pro mudeli kasutuselevõtt on esimene oluline osa Bardi uuendusest.

Uuring: eBay ja Amazon korjavad kõige rohkem kasutajate andmeid
Foto: Preis_King, Pixabay
AM 4. detsember 2023 - 16:39

Androidi osturakenduste hulgas koguvad enim kasutajaandmeid eBay ja Amazon, selgus uuringust.

Atlas VPN-i meeskonna uuringu kohaselt koguvad eBay ja Amazon Shopping analüüsitud Androidi rakendustest kõige rohkem kasutajaandmeid. eBay kogub 28 andmepunkti, Amazon aga 25 andmepunkti, mis hõlmavad 11 andmetüüpi, sealhulgas isiklikud, finants- ja asukohaandmed.

4 Nippi, Kuidas Oma Digikaaslase Eluiga Pikendada
Pese oma nutitelefoni
Marko Habicht 29. august 2023 - 11:02

Ah, nutiseadmed! Need väikesed vidinad, mis on muutunud sama oluliseks kui hommikukohv. Aga kui kaua kestab ühe nutiseadme "elu"? Kas see on nagu koer, kes elab 10-15 aastat, või rohkem nagu kuldne Nemo, kelle eluiga on... noh, oluliselt lühem?

Nutiseadmed on tänapäeval asendamatud, kuid nende eluiga võib olla ootamatult lühike, kui neid ei hoolda korralikult. Järgneb neli konkreetset soovitust, kuidas oma digitaalseid kaaslasi kauem kasutada.

Volditav tulevik: Samsung Galaxy Flip5 ja Galaxy Fold5 esmamuljed
Samsung Flip 5
Marko Habicht 28. juuli 2023 - 10:05

Kas olete kunagi mõelnud, et teie nutitelefoni ekraan võiks olla veidi suurem, kuid samal ajal on telefonid läinud liiga suureks? Kui jah, siis uued Samsungi volditavad nutitelefonid Galaxy Flip5 ja Galaxy Fold5 on teie jaoks!

Kuigi võib tunduda, et mobiiltehnoloogia areng on viimastel aastatel takerdunud, on Samsung leidnud kas või väikeseid samme, kuidas viia nutitelefonid järgmisele tasemele.

Volditavad telefonid olid veel paar aastat tagasi pigem ulmefilmi materjal, kuid tänaseks on neist saanud tegelikkus ja Samsung on selle valdkonna üks eestvedajaid.

VIDEO - UUS Samsung Galaxy S23
Samsung S23 Ultra
Marko Habicht 1. veebruar 2023 - 19:56
Samsung avalikustas selle aasta tipptelefoni Galaxy S23. Uusi seadmeid tuleb müügile kolm erinevat mudelit – Galaxy S23, Galaxy S23+ ja Galaxy S23 Ultra. Ultra mudelilt leiab sel aastal 200 MP resolutsiooniga kaameraga ja kõik telefonid on nüüd varustatud Qualcomm Snapdragon® 8 Gen 2 protsessoriga.
Samsungil uued volditavad telefonid, kellad ja klapid
Samsung Fold
Marko Habicht 12. august 2022 - 16:23

Samsung avalikustas uued volditavad telefonid Galaxy Fold4 ja Galaxy Flip4 lisaks nutikella Galaxy Watch5 ja juhtmevabad kõrvaklapid Galaxy Buds2 Pro. Kõik parem kui kunagi varem, olgugi, et tibusammudes. 

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.