Androidiblog

Arvutimaailma testilauale kukkus 21. juulil 2009 Eesti esimene Android-telefon. Nüüd hakkame Androidist siin blogima. Nüüd ja edaspidi.

 


Elisa hakkas tagasi võtma ajale jalgu jäänud mobiile ja tahvelarvuteid

Elisa hakkas klientidelt tagasi võtma nii lauasahtlis jõude seisvaid vanu kui ka kasutuses olevaid, kuid ajale jalgu jäänud mobiiltelefone ja tahvelarvuteid. Tagastatud telefonid ja tahvlid suunab Elisa utiliseerimisele või taaskasutusse ning seadme tagastanud klient saab omakorda uue seadme soetada 20-250 euro võrra soodsamalt.

Aastane test: kaks korduvat halba asja Huawei P10 juures

Mõnda aega on Huawei P10 juures kordunud kaks häirivat viga. Kummaline on see, et need vead vahest ilmuvad ja siis kaovad jälle mõneks ajaks ära. Kuid praegu on vähemalt esimene viga juba üsna kaua järjest häirinud.

1. viga. Helistaja numbrinäit teeb trikke

Kui helistab keegi tuttav, kelle nimi ja number on kontaktide raamatus, siis kõik on korras: näidatakse nii helistaja nime kui pilti ja kõne vastu võttes on kohe näha, kes helistab.

PILDID: Tallinna digitaalvaldkonna tippkohtumise tehnoloogianäitus

Facebookis oli küll kohaleminejaiks märkinud end ligi 400 inimest, kuid tegelikult leidus Kultuurikatla taga hoovis rahvast murdu. Näitus näitas, mida Euroopa Liidus digivaldkonnas tehakse. Lastele on hea tutvustada, et selliste autode, robotite, kullerite ja meditsiiniseadmetega nad tõenäoliselt tulevikus kokku puutuvadki.

Sony Xperia XZ1 Compact kõndis koos valgusega Kadriorus: väga kehvade olude pildi-test

Seda, kuidas mobiilid pildistavad päikselise ilmaga või hästivalgustatud kontorites, teame me juba kõik. Korralikud seebikarbipildid, kohati isegi sama head, kui keskmise peegelkaameraga pildistades, saavad hakkama hästi, kui valgus ja olud klapivad. Mis juhtub aga siis, kui ronida Sony Xperia XZ1 Compact telefoniga veidi vihmasesse, pimedasse, võbisevate tulede ja saluudiga Kadrioru parki?

HTC teeb homme tähtsa teadaande ja kuluaarides juba sahistatakse, mis on selle taga

HTC on oma töötajatele saatnud teate, et homme teatatakse midagi suurt ja olulist. Selle puhuks on ka HTC aktsiatega kauplemine börsil peatatud. 

Juba on ka sahistatud, mis selle teate taga võib olla. Ilmselt pole see mõni uus telefon. 

Vihjeid on jagatud ka sotsiaalmeedias.

 

Google võib sinu varukoopia kustutada, kui kaks kuud Androidi ei kasuta

Kui kaks kuud oma Androiditelefoni ei kasuta, siis kustutab Google selle pilve tehtud andmete varukoopia. Nii võib lihtsalt kogu salvestatud materjalist ilma jääda.

Tele2 klienditeenindusdirektori Sirli Seliovi sõnul on järjepidev varukoopia tegemine nii arvutis kui ka mobiiltelefonis olevatest andmetest hädavajalik, et mitte oma mälestustest, piltidest ja kontaktidest õnnetuse või tehnilise tõrke tõttu ilma jääda.