Riigiasutustele meeldis dokumendihaldustarkvaradest enim Webdesktop

Riigi infosüsteemide arenduskeskus (RIA) küsitles juulist septembri alguseni riigi dokumendivahetuskeskusega DVK liitunud asutusi ja kõigis hinnatavates kategooriates osutus parimaks Webdesktopi dokumendihaldusprogramm.

Küsitlus saadeti 231-le DVK-ga liitunud asutusele, vastas 92 asutust ehk 40%. Dokumendihaldusprogrammide kasutajatel paluti hinnata kategooriaid "rahulolu dokumendihaldusprogrammiga", "soovitavad dokumendihaldusprogrammi" ja "dokumendivahetuskeskuse teenuse töökindlus". Kasutajad hindasid parimaks Webdesktopi kõigis kategooriates. Dokumendivahetuskeskust kasutavad Amphora, DocLogix, EMC Documentum, GoPro, Livelink, Postipoiss, SharePoint ja Webdesktop.

Dokumendivahetuskeskus on erinevatele dokumendihaldussüsteemidele ja muudele dokumente käsitlevatele infosüsteemidele ühine keskset dokumendivahetuse teenust pakkuv infosüsteem. DVK ülesanne on hajutatult paiknevate infosüsteemide liidestamine X-tee vahendusel, dokumentide lühiajaline säilitamine ja lähimas tulevikus ka dokumentide menetlemist toetavate teenuste pakkumine, dokumentide pikemaajaline säilitamine ning varundamine.

Webdesktop on Webware OÜ poolt arendatav täisfunktsionaalne dokumendihalduse ja grupitöö tarkvara, mis võimaldab hallata ja säilitada nii paberkujul kui ka digitaalsel kujul olevaid dokumente.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.