Parimad Baltimaade e-pangad on Swedbank ja Sampo pank

Uuringufirma Metasite Business Solutions avaldas täna Riias korraldatud Baltic Financial Forumil värske Balti riikide e- ja mobiilipanganduse kvaliteediuuringu aruande. Baltic E-Banking Report 2009 uuringu kohaselt jagavad Eestis esikohta Swedbank ja Sampo Pank. Baltiriikide kokkuvõttes ei ole majandussurutis ega pankade kulukärped pakutavatele teenustele negatiivselt mõjunud.

Uuringutulemuste kohaselt pakuvad Eestis parimat e- ja mobiilipanganduse teenust Swedbank ja Sampo Pank, kes saavutasid tänavuses pingereas võrdse tulemuse. Mõlemad on oma teenuste kvaliteeti võrreldes mullusega tõstnud, kuid Sampo pank mõnevõrra enam. Tervelt kahe koha võrra on oma positsiooni parandanud Parex Pank, kes on tõusnud mulluselt kaheksandalt kohalt kuuendale. Parex Pangas on uuringu kohaselt paranenud pakutavate teenuste kasutajasõbralikkus ning neist arusaadavus.

Kogu uuringu pingerida on järgmine: Swedbank (14,2 punkti), Sampo Pank (14,2 punkti), Krediidipank (13,7 punkti), SEB Pank (12,5 punkti), Nordea Pank (12,2 punkti), Parex Pank (10,6 punkti), Marfin Pank (9,6 punkti), Handelsbanken (9,0 punkti), Tallinna Äripank (8,4 punkti), DnB Nord (7,5 punkti).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.