fbpx HP ja Microsoft muudavad 250 miljoni dollari eest ärikeskkondi lihtsamaks | AM.ee

HP ja Microsoft muudavad 250 miljoni dollari eest ärikeskkondi lihtsamaks

HP ja Microsoft teatasid eile kolmeaastase lepingu sõlmimisest, millega investeeritakse 250 miljonit dollarit äriklientidele mõeldud tehnoloogiliste keskkondade lihtsustamiseks.
 
Ettevõtted plaanivad teha koos uusi IT-lahendusi, mis põhinevad järgmise põlvkonna teenuste infrastruktuuril, kiirendavad pilvandmetöötluse (cloud computing) kasutuselevõttu, vähendavad IT-juhtimise keerukust ning automatiseerivad kulude vähendamiseks praegu käsitsi tehtavaid tööprotsesse.
 
HP ja Microsoft teevad koostööd paketeeritud IT-rakenduste, terviklike virtualiseerimislahenduste ning integreeritud juhtimistööriistade loomisel. Uusi lahendusi hakatakse pakkuma IT-maailma kõige suurema müügi- ja partnerite võrgu kaudu.
 
Uued IT-lahendused suurendavad ettevõtete efektiivsust, kuna nii server, varundussüsteem, võrgulahendused kui ka IT-rakendused ühendatakse ühtsesse automaatselt toimivasse keskkonda. Mitmetele tipprakendustele nagu Microsoft Exchange Server ja Microsoft SQL Server luuakse optimaalne riistvaraline keskkond, mis parandab nende rakenduste toimimist ja kättesaadavust. Tõhusama töö tagavad koostoimivad virtualiseerimis- ja juhtimisrakendused, milleks integreeritakse HP Insight ja HP Business Technology Optimization tarkvarad ning Microsoft System Center. See loob äriklientidele ühtse IT-juhtimise lahenduse rakenduste automaatseks kasutuselevõtuks koos kogu süsteemi monitooringuga.
 
Uued lahendused baseeruvad tööstusstandardiks kujunenud tehnoloogiatel, mis võimaldab klientidel kasutada olemasolevaid andmekeskusi ning hoida kokku juurutamiskulusid.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.