fbpx LG plaanib suuremat mobiilituru vallutust | AM.ee

LG plaanib suuremat mobiilituru vallutust

Kuigi Eesti on endiselt Nokia maa, on ka meil oluline teada, et Lõuna-Korea tootja LG plaanib peatset maailmavallutust oma mobiilidega nii odavamate kui kallimate telefonide sektoris. USAs on LG jõudnud juba mitme mudeliga TOP 10 sekka, sama soovitakse korrata ka teistel turgudel. Selleks suurendas LG tootmisvõimsust 30% ja kavandab läbimüügi suurendamist 20%.

Telefonide müügimahtu kavatsetakse selle aasta lõpuks tõsta 140 miljoni ühikuni. Nutitelefone plaanib LG müüa üle 10 miljoni ning mahukad investeeringud tootmisesse peaks LG viima 2012. aastaks üheks kahest juhtivast nutitelefonide valmistajast.

Eelmisel aastal avas LG uue nutitelefonide tootmisüksuse, mis suurendas tootmisjõudlust ligi 30 protsenti. Sellel aastal lansseeritakse 20 uut Android-, Windows Mobile´i või Linuxi operatsioonisüsteemiga varustatud telefoni. Eriti suured lootused on LG-l Androidtelefonidele – enam kui pooled sellel aastal turule tulevatest telefonidest on Google’i Androidi operatsioonisüsteemiga.

Aasta esimese pooles keskendutakse mudelitele, mis on lihtsasti kasutatavad ning mõeldud eelkõige neile kasutajatele, kel varasem kogemus nutitelefonidega puudub. Aasta teises pooles tuuakse turule seadmed, mis mõeldud kogenud kasutajatele.

Võrreldes 2009. aastaga on LG-l plaanis mobiiltelefonide müügimahtu suurendada 20 protsenti. Prioriteetseteks turgudeks on Põhja-Ameerika ja Korea.

2010. aastal on LG-lt oodata uuendusi - LG plaanib tutvustada 3 Screen teenust, mis laseb kasutajatel vaadata infot nii nutitelefonis, teleris kui ka arvutiekraanil ilma, et selleks oleks vajadust faile erinevatesse formaatidesse konverteerida.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.