Kaks hädavajalikku rakendust, mis panna Androidtelefoni

Kuna viimase Android-telefoni kasutamisest on möödas juba õige mitu kuud, siis nüüd on paras aeg üle korrata, mida hädavajalikku Android Marketist oma mobiili tasub laadida. Telefoniks, kuhu Androidi rakendusi sai pandud, oli ilus kapsaussiroheline Samsung Galaxy Spica (alguses tuntud ka Galaxy Lite nime all), mis on üks odavamaid Androide Eestis ja võrreldes vanemate ning kallimatega tunduvalt kiirem (800 MHz protsessoriga, mälu võiks aga veidi rohkem olla). Telefonist endast tuleb juttu veebruarinumbris.

Hädavajalikud asjad

Täiesti hädavajalikud on Androidtelefonis kaks asja: Advanced Task Killer ja Switchers (või Quick Switching). Viimane oli juba testimiseks saadud Galaxyl olemas, loodetavasti tulebki vaikimisi kaasa. Advanced Task Killer aga on aku huvides ka hädavajalik ja tasub mobiili töölauale kiirvaliku ikooniga välja tuua. Rakendus surmab multitaskingus taustal lahti jäänud programmid, neid saab nimekirjast veel eraldi valida, kui kõiki ei taha korraga kinni panna.

Switchers (või kui seda ei leia, siis nt Quick Switching) on lülitite komplekt akut kurnavate asjade - Bluetoothi, sünkroniseerimise, 3G, WiFi ja GPSi sisse-välja lülitamiseks. Kõik need võimalused on ka kuskil seadetes olemas, aga tüütult kaugel, kui kiiresti juhtub vaja olema. Switchi programmi võib samuti kiirvaliku ikooniga töölauale tuua.

KAIDO EINAMA

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.