Sony Ericsson toob välja uusima Windowsiga äritelefoni

Sony Ericssoni uus äritelefon Aspen sisaldab Windows Mobile 6.5.3 operatsioonisüsteemi, mis võrreldes 6.5ga on oluliselt muutunud: menüüd näevad välja nagu väikeses Windows 7s ja kasutatavus on muutunud sõrmesõbralikumaks.

Kuna IT äris on üks põhimärksõnasid praegu rohelisus, siis Aspen on tehtud "rohelise" tehnoloogiaga, et tootmisel vähem keskkonda kahjustada ja et telefoni materjalid oleksid loodussõbralikumad.

Tehnilistelt näitajatelt on Aspen jäänud äritelefonile kohaselt konservatiivseks, võib-olla et liigagi. Vaid 240x320 piksline QVGA ekraan, mis kipub ajalukku kaduma, 3,2megapiksline kaamera, mis sobib hädapärasteks pildistamisteks, 100 MB mälu on aga multitaskiva telefoni jaoks numbri järgi vaadates ka vähevõitu. Õnneks saab mälu laiendada microSD mälukaartidega (kuni 16 GB).

Oluline asi - aku kestvus on Sony Ericssonile omaselt suhteliselt hea (ootel kuni 600 tundi), ka käes hoidmiseks näib see telefon mugav, kuna tagakülg on n.ö anatoomiliselt disainitud, kaal mõistlikult kerge - 130 grammi ja valida on musta või valge korpuse vahel. Telefon toetab HSPA 850/900/2100 ja EDGE 850/900/1800/1900 võrke.

Sony Ericsson Aspen on saadaval alates II kvartalist. Hinda Sony Ericssoni teade ei maininud.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.