fbpx Samsung võtab Skype´i oma uutesse televiisoritesse | AM.ee

Samsung võtab Skype´i oma uutesse televiisoritesse

Samsung toob sel aastal müüki LED 7000 ja 8000 seeria HD-telerid, millel on sisseehitatud Skype’i tarkvara, lastes kasutajatel teha Skype’i hääl- ja videokõnesid teleri kaudu. Samal ajal sulgeb aga Skype mõned oma kliendiprogrammid mobiilidele (näiteks Skype Lite ja Skype for Wondows Mobile).

Skype’iga varustatud Samsungi telerid jõudsid juba müügile Koeras, muudel turgudel aga aasta esimeses pooles.

Esimesi sisseehitatud Skype’i tarkvaraga telereid tutvustati aasta alguses Los Angeleses toimunud üleilmsel tarbeelektroonika messil CES 2010.

Samsungi LED 7000 ja 8000 seeria telerid on varustatud Samsungi tasuta internet@TV teenusega, mis võimaldab ligipääsu valitud netilehekülgedele ja erinevate digiteenuste kasutamist. Kui ühendada teler internetti ja kasutada spetsiaalset ISSi veebikaamerat FREETALK TV Camera for Samsung (saadaval veebipoest www.skype.com/store), saab teha ja vastu võtta nii hääl- kui videokõnesid.

Teleri kaugjuhtimispuldi abil saab luua tasuta Skype’i kasutajakonto, logida sisse olemasolevale kontole ning liikuda menüüs teleekraanil nähtava Skype’i kasutajaliidese kaudu. Soodsate tasudega saab telekast helistada Skype’i kaudu laua- või mobiiltelefonidele.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.