fbpx CeBITi esimesed vaated | AM.ee

CeBITi esimesed vaated

Õues on paar kraadi sooja, päike paistab, tuvid juba pesitsevad. Hannoveris toimuv iga-aastane IT suurüritus CeBIT paistab sel korral kuidagi vaiksem olevat kui näiteks 2008. aastal, kuid rahvast jagub endiselt. Veel rohkem on ärilt-ärile üritusi. Vähem messiboksidest saaki korjavaid juhukülalisi. Ka pressikeskuses pole probleemi vaba laua leidmisega, registreerimislaudade taga polnud ka tunglemist.

Konverentsikeskuses käib kogu messi aja "Global Conferences" sari, kuhu on kutsutud esinema maailma mõjukamaid IT tegelasi. Praegugi kestab üks. Sisse saab registreerumisega. Huvitav tõotab tulla nt homme algav "Tarbijaelektroonika ja mobiilsed lahendused - järgmine põlvkond", kus esinevad Microsofti COO B. kevin Turner (eks ta räägib ka Windows Phone 7st), telekomi tulevikust 2020. aastani räägivad Vodafone´i ja Alcatel-Lucenti juhid ning uutest partnerlussuhetest IKT valdkonnas Skype´i EMEA mobiilinduse mänedžer Russ Shaw.

Mitu halli paistavad üldse olevat tavakülastajatele suletud - sinna pääsevad vaid edasimüüjad ja kutsutud äripartnerid. Ajakirjanikud ka - nii et vaatame sinnagi sisse.

Nüüd aga esimesele messitiirule... (pildid asuvad galeriis). Kiirete teadete jaoks on www.twitter.com/arvutimaailm täna ja homme.

KAIDO EINAMA

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.