fbpx Esimesed Sony 3D telerid jõudsid Eestisse (müügil juulist) | AM.ee

Esimesed Sony 3D telerid jõudsid Eestisse (müügil juulist)

Täna jõudsid Eestisse esimesed Sony 3D televiisorid, mis on Sony Center Solarises kuni nädala lõpuni kõigile huvilistele uudistamiseks väljas. Ostma saab kolmemõõtmelist pilti näitavaid televiisoreid alates juulist.

Sony Bravia Full HD kolmemõõtmelise pildiga telerid näitavad ruumilist kujutist, mis tekitab vaatajas sündmuste keskel olemise tunde.

Sony toodab ise 3D tehnoloogia jaoks kõik vajaliku – alates 3D filmidest, mängudest ja kontsertidest ning lõpetades Blu-Ray mängijate, Playstationi konsoolide ja teleritega.

Sony Full HD 3D tehnoloogia kasutab 200 Hz kaadrisagedust koos Active Shutter prillidega, luues realistlikud 3D kujutised. Topelt-kaadrisagedus on vajalik, et "vilgutada" vaheldumisi vasaku ja parema silma kujutist, et tekiks kokku ruumiline pilt.

Suvel saabuvad Eestis müügile 2 Sony 3D telerit: BRAVIA LX900 ja HX900. Telerite hinnad sõltuvad ekraani suurusest ja algavad 32000 kroonist. Samuti on saadaval 2 blu-ray 3D-mängijat: BDP-S470 3D (3500 krooni) ja BDP-S570 (3900 krooni). Lisaks on võimalik 3D mängijana kasutada Playstation 3 meediakonsooli.

Ka teised tootjad plaanivad sel aastal 3D teleritega müügile tulla. Panasonic, LG, Samsung ja Philips on kõik teatanud oma 3D mudelitest. 2010. aastal käivituvad ka esimesed 3D telesaated, algust tehti Vancouveri taliolümpial.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.