fbpx Peleta sääski mobiiliga | AM.ee

Peleta sääski mobiiliga

Twitteri säutsud, Facebooki postitused ja blogid kihavad sääsepostitustest. Sääsed on tulnud, et jääda. Terveks suveks. Kui varem peletasime me neid Off-ide ja muude vedelikega, siis nüüd maksab proovida ka mobiiltelefoni.

Kahjuks pole siin - linnatingimustes veel võtta ühtki sääske, kelle peal peletajat katsetada, kuid esimeste katsete tulemusel võib öelda, et kasse ja lapsi peletab see pinin tõhusalt.

Android Marketis on näiteks AntiMosquito Androidtelefonidele ja Symbianile ehk Nokiatele. See ei tee peaaegu üldse inimesele kuuldavat häält, aeg-ajalt kostab vaid väikeseid plaksatusi. Kass näiteks ei liigata selle programmi peale vurrugi. Tarkvara genereerib helisid vahemikus 16-20 kHz ning sisaldab vaid Start-Stop nuppu.

Windows Mobile´ile leiab Mindpol Gamesi tehtud ilusa Buggy Exterminatori. See pinideb küll vastikult ja hoiatab, et kõrva lähedal pole hea piiksuvat mobiili hoida. Kassid põgenevad selle tarkvara eest kiiresti. Kas ka sääsed, see selgub välitestides. Seadistada saab sagedust 16-20 kHz, välja annabki programm vaid monotoonset valitud sagedusel heli koos seadistatavate intervallidega.

iPhone´i rakenduste seast leiab muidugi ka sääsepeleteid, nt Anti Mosquito Plus.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.