fbpx EMT kolme mainekaima seas, Webmedia peresõbralikuim | AM.ee

EMT kolme mainekaima seas, Webmedia peresõbralikuim

Tehnoloogiaettevõtted on saanud Eestis mitmes valdkonnas eeskujuks. 2010. aasta kõige pere- ja töötajasõbralikumaks firmaks valiti Webmedia AS, kes pälvis sama tiitli ka 2008. aastal. EMT on aga Eesti mainekaim telekommunikatsioonifirma ja maine poolest ka kõigi Eesti suurettevõtete esikolmikus.

AS EMOR-i poolt selle aasta märtsis-aprillis läbi viidud suurettevõtete maineuuringu põhjal kuulub EMT Eesti kolme mainekaima ettevõtte hulka ning on telekommunikatsioonifirmadest juhtpositsioonil. Maineparameetritest paranenud on EMT meeldivus. EMT mainekus on tugevus- ja suhtumishinnangute keskmisena paranenud 10 palli skaalal 7,68 pallini (eelmisel aastal 7,47). Ühtekokku uuriti 65 Eesti suurettevõtte mainet ja tuntust ning ettevõtete tugevust.

Webmedia sai aga eile sotsiaalminister Hanno Pevkurilt auhinna kui pere- ja töötajasõbralikuim ettevõte. Konkursi korraldasid Sotsiaalministeerium, Äripäev ning ajakiri Pere ja Kodu. Pingeritta seati 25 paremat, ülejäänud osalejad reastatakse tähestikulises järjestuses. 2009. aastal oli kõige pere- ja töötajasõbralikum ettevõte Advokaadibüroo Sorainen AS.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.