fbpx Windows Live Essentials sai uuenenud meili-, foto- ja videorakendused | AM.ee

Windows Live Essentials sai uuenenud meili-, foto- ja videorakendused

Microsofti veebikeskkonda Windows Live on enamik kasutajaid ühest või teisest otsast võib-olla iseenda teadmata juba kasutanud. Windows Live Essentials sisaldab Live keskkonna rakendusi, mis nüüd on optimeeritud Windows 7 jaoks ja sisaldab muuhulgas edasiarendatud fotode ja videote jagamist ning tasuta meiliprogrammi Windows Live Mail.

Pildiprogrammi Photo Gallery muudatuste hulka kuulub nägude tuvastamine, piltide automaatne retušeerimine ja sarnaste fotode kokkusulatamine. Videoprogrammi Movie Maker toimetamisfunktsioone on muudetud, lisaks saab nüüd monteerida ka kõrgformaadis (HD) videoid. Mõlema programmi puhul saab meediat otse üles laadida näiteks Facebooki ja YouTube’i.

Meiliprogrammi Windows Live Maili kaudu saab saata pilte albumitena ja SkyDrive´i pilvekeskkonda üles laadida kuni 25 GB mahus pilte ja muid dokumente. Live Mail toetab mitmeid erinevaid meilikontosid ja sellega saab nüüd saata teateid otse e-postkastist Windows Live Messengeri.

Windows Live Sync aitab sünkroniseerida erinevates arvutites asuvaid dokumente, toimides ka Apple’i Mac-platvormil.

Uus Windows Live keskkond avaneb kasutajatele lähikuude jooksul. Täpsemat teavet muudatuste kohta saab aadressilt http://www.windowslivepreview.com/essentials/.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.