fbpx Nokia pakub kullatud nutitelefone | AM.ee

Nokia pakub kullatud nutitelefone

Nutitelefonide tiheneval turul tuleb millegi ootamatuga silma paista. Kullatud telefonid on küll vana nõks, aga viimasel ajal vähelevinud, Nokia kaevas selle oma vanast arsenalist taas välja.

18-karaadise kullaga on kaetud mudelid Nokia 6700 Classic Gold ja Nokia N97 Mini Gold. Ülekullatud telefonide hinnad jäävad Eestis sõltuvalt edasimüüjast vahemikku 6990 – 10000 krooni.

Eestis on varem pakutud ka näiteks ülekullatud sülearvuteid ja Kunstiakadeemia ehtekunstnikud on tellimise peale lausa mobiilikorpuseid väärismetallidest valmistanud, küll aastaid tagasi.

Nokia N97 Mini on eksklusiivselt pakendatud, 18-karaadise kullaga kaetud telefon on aga sisult üsna sarnane oma niklist ja plastmassist suguvendadele. Aksessuaarid on veidi eksklusiivsemad: valgest naturaalnahast kuldse disainiga kotike ja värvigammalt sobiv kõrvamikrofon. Ovi Store veebilehelt saab kuldse mobiiliga alla laadida ajakirja ELLE värske numbri.

Nokia 6700 Classic, Gold Edition on tänu 18- karaadisele kullatud korpusele samuti pilkupüüdev ja kaasas on ka naturaalnahast kotike.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.