fbpx Olympic-online kasiinos saab nüüd mängida ka mobiiltelefonist | AM.ee

Olympic-online kasiinos saab nüüd mängida ka mobiiltelefonist

Olympic-online, Eesti esimene ametliku tegevusloa saanud online-kasiino laiendas oma online-kasiino kättesaadavust ka mobiiltelefonidesse.

iPhone’i jaoks mõeldud mobiilirakenduse kaudu saab veebibrauseris mängida kolme kasiinomängu: Black Jacki, videopokkerit Jacks Or Better ning mänguautomaadi tüüpi õnnemängu GoldRally. Ligi 600 uuema mobiiltelefoni mudeli jaoks on Olympic Online kohandanud veel 14 mängu, mis on kättesaadavad WAP-teenusega. Mobiilsele mängutoale pääseb ligi Olympic-Online’i kasutajanimega ning saab mängida kontol olevate rahaliste vahenditega.

Olympic-Online on iPhone’is kättesaadav aadressilt mobile.olympic-online.com. Teised telefonid pääsevad mängukeskkonnale ligi aadressilt wap.olympic-online.com.

Olympic jõudis E24 portaali andmetel veebikasiinodega sel aastal taas kasumisse, kuigi "päris" kasiinode vähenemine jätkus. Samas hoiatavad näiteks USA hasartmängusõltlaste ühingud, et online-kasiinod tekitavad veelgi kergemini mängusõltuvust, kuna mängida saab igal pool ja ei pea kasiinodesse kohale minema. Mobiiliklient aitab veel lisaks mängida ka seal, kus pole arvutit käepärast.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.