SAP koolitab Eestis juurde 10 tippspetsialisti

14. aprillil algab Tallinnas 4 nädalat kestev süvakoolitus maailma juhtiva majandustarkvara tootja SAP uutele juurutuspartneritele Eestis. SAP on eelkõige tuntud kui väga suurte ettevõtete äritarkvaralahendus, kuid need kümme spetsialisti  neljas Eesti IT-ettevõttes saavad tippkoolituse väiksematele ja keskmise suurusega organisatsioonidele sobiva tarkvaralahenduse „SAP All in One“ müügi ja juurutamise alal.

Spetsialistid on pärit ettevõtetest Siemens Eesti, MS Ärisüsteemid, Erpitor ja HÄT. Koolitajaid on peaaegu sama palju kui õpilasi ise - kaheksa.

Möödunud aastal Eestis kontori avanud SAPi tarkvararakendusi kasutavad mitmed kohalikud nimekad äriettevõtted ja avaliku sektori organisatsioonid, nagu näiteks Saku Õlletehas, RIMI, ABB, Eesti Haigekassa, Rahandusministeerium, Tallinna linnavalitsus ning mitmed nende allasutused jt. Viimastel aastatel on SAP disaininud spetsiaalselt väiksematele ja keskmise suurusega organisatsioonidele suunatud lahendusi, mis on ka Eesti keskmistele klientidele sobivad nii hinna kui võimaluste poolest.
 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.