Arvutimaailm FacebookisArvutimaailm Twitteris Arvutimaailm Youtube´isInstagram

HTC HD2 - Androidiga, Windows Mobile´iga, Ubuntuga

Pilt on eemaldatud.Mis ühist on Windows Mobile´il, Androidil ja Ubuntul? Selgub, et ühine riistvara - nutitelefon HTC HD2, mida peetakse parimaks windowsitelefoniks üldse. Seni oli aga tal üks puudus - head riistvara ei saanud kasutada veel paremal platvormil - Androidil. Nüüd on Android HTC HD2 telefoni sisse ära paigutatud, aga see pole veel kõik - samal ajal saab alles jätta ka Windows Mobile´i keskkonna. Ning ka see pole veel kõik - HD2 saab teha kolmik-käivitatavaks kas Ubuntusse, Androidi või Windows Mobile´i keskkonda.

HTC Linux Group on juba Androidi üsna HTC HD2 sõbralikuks saanud, Ubuntut tuleb aga kasutada klaviatuuri ja hiirega, kuigi see töötab ka puuteekraanil, aga on niimoodi liiga ebamugav. USB klaviatuur ja hiir aga on HTC HD2ga juba ühendatavad.

Kuidas esimesed katsetused sünnipärase Windows Mobile´iga HTC HD2l Androidi või Ubuntusse buutides välja näevad, saab vaadata juuresolevalt lühivideolt. Mida me sellest võiksime aga järeldada tuleviku jaoks? Ilmselt seda, et tulevikus ostame me endale meeldiva telefonimudeli ning valime selles jooksma endale kõige vajalikuma platvormi.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.