fbpx HP hakkab väikefirmadele IT lahendusi pakkuma | AM.ee

HP hakkab väikefirmadele IT lahendusi pakkuma

Suured IT korporatsioonid on suurte ja keskmiste ettevõtete turul oma töö juba teinud. Aeg on väiksemate ettevõtete juurde minna. HP jaoks on Eesti üks suur väikeste ettevõtete turg. Nende jaoks on nüüd olemas IT-lahenduste komplekt Just Right IT.

8. septembril turule toodud uus tooteportfell “Just Right IT” sisaldab uusi servereid, printereid ja arvuteid, mis on nii hinna kui ka võimaluste poolest sobilikud just väikefirmadele.

Uus tooteportfell sisaldab vaikset ja energiasäästlikku HP ProLiant MicroServerit, mis sobib kuni 10 töötajaga ettevõtetele. Elektrikulu vähendavad ka minitower-tüüpi HP 500B Series Business lauaarvutid, mis sisaldavad Windows® 7 operatsioonisüsteemi.

Trükkimise eest hoolitsevad HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One seeria ja HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One printerid, mis pakuvad printimistuge mistahes mobiilsetele seadmetele ning võimaldavad trükitavatele failidele ligipääsu otse veebi kaudu ilma arvutit kasutamata. Ühe lehekülje värvitrüki kulud on Officejet Pro 8500A printeritega kuni 50% soodsamad kui laserprinterite puhul. Kogu IT-infrastruktuuri monitooring ja haldus hakkab uue HP Insight with Microsoft System Center Essentials 2010 tarkvaraga toimuma ühtse keskkonna kaudu, mis on loodud virtuaalservereid ja varundust kasutavatele klientidele.

Varunduse tagab 10-Gigabit Ethernet toega varunduslahendus HP StorageWorks P2000 G3 Modular Smart Array (MSA), mis muudab varukoopiate tegemise 10 korda kiiremaks. Andmete hävinemisest tingitud ärikatkestuste vastu kaitseb varukoopiate tegemise tarkvara HP Data Protector Express 5.0 Software. Varundatud andmeid saab jagada IT-lahendusega HP P4000 Virtual SAN Appliance (VSA), mis pakub ka virtuaalserverite kasutajatele võimalust liigutada salvestusi ilma füüsilist infrastruktuuri soetamata. Kogu varundussüsteemi kättesaadavuse suurendamiseks on soovitav lisaks kasutada teenust HP ITSM Assessment for Virtualized Environments Service.

Võrgunduslahenduste osas parandab IT-rakendustele ligipääsu ning suurendab võrgu turvalisust traadita võrgu tugijaam HP V-M200 802.11n Access Point Series, mis võimaldab samaaegset võrguühendust kuni 64-le mobiilse seadme kasutajale sama suure kiirusega kui juhtmega võrgus. Täieliku virtualiseerimiskeskkonna kasutuselevõttu lihtsustab Virtualization Smart Bundles with Microsoft Hyper-V Server 2008 R2, mis sisaldab nii varundus-, server- kui ka võrgundustehnoloogiaid klientidele, kes pole siiani virtualiseerimise kasutegureid veel kogenud.

HP selline konkreetne pakkumine on päris julge samm lahenduste turul, kus teenusepakkujad rõhutavad personaalset lähenemist ja igale kliendile just talle sobiva riistvara- ja tarkvarakombinatsiooni pakkumist. HP "kiirtoit" väikefirmale IT lahenduses kindlate toodete pakkumisel aitab ilmselt neid, kes ise IT-ga väga kokku ei puutu ja pole ka eraldi proffi otsustajat. Kuid IT-spetsialistidega ettevõttes võib selline kitsendatud valik ka küsimusi tekitada. Näiteks küsimuse, miks peaks kõik need seadmed võtma ühelt pakkujalt ja miks just need seadmed.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.