fbpx Samsung näitas IFAl esimest LTE toega sülerit | AM.ee

Samsung näitas IFAl esimest LTE toega sülerit

Samsung N350 peaks olema maailma esimene LTE ja HSPA+ toega minisülearvuti. Eestis olid suvel esimesena kohal ka Samsungi LTE modemid, mis seekord olid USB modemi kujul, nüüd siis ehitati samalaadne modem juba arvutile sisse. Kuid lisaks LTE-le suudab see ka samal ajal 3G võrke kasutada. Esimesed Samsungi LTE modemid olid aga vaid LTE jaoks ja 3G-d need ei toetanud.

Üliõhuke N350 on kerge ja kompaktne minisülearvuti, mis toetab nii LTE kui ka HSPA+ tehnoloogiat, võimaldades kiiruseid kuni 100 Mbit/s.

N350 ühendab endas kahte tehnoloogiat, lubades kasutada korraga nii 3G kui ka 4G võrku. Tänu topeltlahendusele saab uue seadme kasutaja minna internetti ka sellises kohas, kus LTE võrku ei ole, kasutades standardset ja laialt levinud 3G võrku.

10,1tolline minisüler on muidu nagu paljud minisülerid ikka. 1 GB mälu, WiFi, kerge ja õhuke. Kuna tegemist on IFAl esitletud esimese testmudeliga, siis pole veel teada ei hindu ega müügiletuleku aega. Aga arvestades praegust LTE võrkude kiiret avamist paljudes riikides maailmas, pole selle arvuti müükitulek enam kaugel.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.