fbpx Skype 5.0 integreerus Facebookiga | AM.ee

Skype 5.0 integreerus Facebookiga

Facebookist on saamas platvorm, millega peavad teisedki suured oma tooteid ja teenuseid integreerima (meenutame Bingi otsingu sidumist sõprade huvidega facebookis). Tänasest on kättesaadav Skype’i uusim versioon Skype 5.0 for Windows (eestikeelsel lehel oli hetkel veel saadaval vaid Skype 4.2), mis on integreeritud Facebookiga ja aitab sõpradega suhelda lisaks Facebooki vahenditele ka Skype´i abil.

Skype’i kasutajad saavad Skype 5.0 abil uuendada oma Facebooki kontot või kommenteerida oma sõprade postitusi otse Skype’ist. Lisaks saab Skype’i kaudu endiselt helistada või saata sõnumeid, aga nüüd ka otse Facebooki kontaktidele. Need kasutajad, kelle Facebooki sõber on ühtlasi ka Skype’i kasutaja, saavad omavahel teha tasuta Skype’ilt Skype’ile kõnesid.

Nii nagu varasem testversioon võimaldab ka uuendatud Skype’i lõppversioon tuua ühte videokõnesse rohkem pereliikmeid ja sõpru kui varem. Videokõned moodustasid 2010. aasta esimesel poolel ligi 40% kõikidest Skype’lt Skype’le tehtavatest kõnedest. Tasuta saab teha test-videokõne rohkem kui kahe osalejaga. Dünaamiline vaade teeb videokõne pidamise lihtsamaks sellega, et suunab automaatselt fookuse inimesele, kes parasjagu räägib.

Kõik Skype’i kasutajad räägivad kokku iga päev keskmiselt 520 miljonit minutit. See sisaldab nii tasuta Skype’ilt Skype’le kõnesid kui ka tasulisi helistamisi tavatelefonidele. Uus Skype’i versioon võimaldab lihtsamini sirvida olemasolevaid kontakte ja leida uusi reaalajas toimuva otsinguga.

Parandamaks kõnede kvaliteeti pakub uus Skype ka automaatset kõne taastamise võimalust, mis aitab kasutajatel internetiühenduse probleemide puhul kiirelt taastada katkenud kõned. Lisaks mõõdab kvaliteediseade Skype’i kõnede ajal  kvaliteeti ning annab juhtnööre probleemide lahendamiseks ja kvaliteedi parandamiseks.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.