fbpx Tele2 uuendas välimust ja poodide kontsepotsiooni | AM.ee

Tele2 uuendas välimust ja poodide kontsepotsiooni

Mobiilsideoperaator Tele2 värskendab Eestis alates teisipäevast, 9. novembrist oma visuaalset identiteeti ja viib sellega lõpule oma ärikontseptsiooni uuendamise.

Tele2 juhatuse esimehe Toomas Tiiveli sõnul on teisipäeval esmakordselt avalikkusele esitletud Tele2 uus visuaalne identiteet jätkuks viis aastat tagasi alustatud üleminekuperioodile, mille käigus on ettevõte investeerinud Eestis oma teenuste arendusse ja mobiilivõrgu kvaliteeti kokku umbes 1 miljard krooni. Viimaste muudatuste käigus saavad uue välimuse ja sisu Tele2 tooteportfell, esindused, klienditeenindus ning elektroonilised müügi- ja teeninduskanalid. 

Rootsis, kus asub tele2 emafirma, muudeti Tele2 väljanägemist hiljuti samuti ja võeti kasutusele must-heleroheline värvikombinatsioon ning maskottloomana must lammas. Balti riikides seda siiski kasutama ei hakatud.

Teisipäeval avas Tele2 Tallinnas Rocca al Mare kaubanduskeskuses esimese uue kontseptsiooni järgi kujundatud müügiesinduse, mis on varasemast enam keskendunud teenustele. Kõik tooted ja teenused on tehtud kliendi jaoks käegakatsutavaks. ”Pakettide uus kujundus võimaldab kiiresti mõista, kellele konkreetne teenuspakett võiks sobida. Kõik see, mis seni oli virtuaalne, on tänasest sõna otseses mõttes käega katsutav - klient saab ise riiulilt välja valida teenuse ja selle kaasa võtta,” rääkis Tele2 turundusdirektor Kristjan Seema, kelle sõnul on Tele2 sarnane kontseptsioon osutunud mitmel teisel turul, näiteks Rootsis, väga edukaks.

Tele2 esinduste töötajate uued vormirõivad on kujundanud Eesti moedisainer Arne Niit. Tele2 plaanib järk-järgult uuendada sarnaste põhimõtete järgi kõik oma esindused üle Eesti.

Tele2 vaatas üle ka oma tooteportfelli. Sobivaima kõnepaketi valimisel aitavad kliente nüüd paketikalkulaatorid, mis annavad kliendile soovituse tema vajadustest lähtuvalt. Arvutiga kasutamiseks mõeldud paketid said kiiruspõhiseks. Mobiilipakettides, mis on mahupõhised, kaotati mahtu ületavate megabaitide tasu ehk mahu täitudes piiratakse vaid kiirust, mida on aga väikese lisatasu eest võimalik vajadusel kiiresti taastada. Uuendustena on nüüdsest Tele2 esindustes eraldi välja toodud ka äriklientidele mõeldud tooted ja teenused.

Uuenevad ka Tele2 elektroonilised kanalid: koduleht ja veebikauplus, kus on suurem valik telefone, lisaseadmeid ja teenuseid. Tele2 uuenenud internetipoood asub aadressil pood.tele2.ee.

Tele2 ees ootavate muudatuste telgitaguste kohta vaata lähemat infot internetilehelt http://tv.tele2.ee/.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.