fbpx Galaxy S muutub Armani ülikonnas kandilisemaks | AM.ee

Galaxy S muutub Armani ülikonnas kandilisemaks

Giorgio Armani on ennegi populaarsetele telefonidele oma ülikonna selga tõmmanud - Samsungi üks tippmudelitest Galaxy S saab nüüd samuti luksusliku brändi ja uue välimuse.

Giorgio Armani disainitud nutitelefonil on Super AMOLED ekraan, mida näeb kenasti lugeda ka otseses päikesevalguses, suur hulk nutikaid funktsioone, Android Market ja palju muud.

Giorgio Armani Samsung GALAXY S on Armanile tüüpiliselt rafineeritud disainiga. Korpusele lisab isikupärast stiili Armani motiividega metallist tagakaas.

9,9 mm paksune uus Armani Samsung GALAXY S sisaldab suhtlusvõrgustike funktsiooni Social Hub koos telefoniraamatu, kalendri, ajaloo ja SNSiga, Giorgio Armani kujundatud kasutajaliides pakub lisaks Androidi iPhone´ilikule välimusele, mis oli ka Galaxy S-il uusi helinaid, kirjastiile ja animatsioone.

Alates detsembrist jõuab Giorgio Armani Samsung GALAXY S müügile Giorgio Armani boutique’idesse ja Itaalia suurematesse mobiiltelefonipoodidesse. Maailma ülejäänud turgudele jõuab uus mudel järgmise aasta jooksul.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.