fbpx HP rihib uute disainsüleritega lumespordifänne | AM.ee

HP rihib uute disainsüleritega lumespordifänne

HP sülearvutid lumespordifännidele kõlavad kui vee-, lume- ja põrutuskindlad imeriistad, mida trendikas lumelaudur koos lauaga kaenlasse võiks haarata mäkke sõites. Kuid tegelikult muidugi uhked lumelauduriarvutid nii karmi kohtlemist välja ei kannata ja on pigem after-skil soojas toas väljavõtmiseks. 

Tegemist on HP sülearvutite piiratud väljalaskega, mis disainiti koostöös lumespordifännidele elustiilitooteid pakkuva ettevõttega Rossignol. Uued tooted on osa terviklikust disainikontseptsioonist, mis hõlmab nii suusarõivaid kui ka tehnoloogilisi lahendusi.

HP Pavilion dv6 Rossignol Editioni sülearvutid täiendavad naistele pakutavat Attraxion VIII Echo ja meestele pakutavat Freeride S7 suuskade ja suusatarvikute valikut Rossignolilt. Iga sülearvutiga tuleb kaasa spetsiaalselt Rossignoli väljalaske jaoks loodud sisu ja sobiva kujundusega ümbris.

HP Pavilion dv6 Rossignol edition’i personaalarvutid on varustatud kuni terabaidise kõvakettaga ja kuni 8 GB DDR3 muutmäluga. Sülearvutitel on kuni Core i5 Intel protsessorid, AMD Radeoni graafikaprotsessorid ning DVD+RW või Blue Ray plaadimängijad. tarkvaravarustusest leiab Adobe Premiere Elementsi video- ja Photoshop Elementsi pilditöötluseks. Seega igati korralikud pillid, kuid tubastesse tingimustesse.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.