fbpx Eestis loodud veebimäng Utopia Revolution plaanib Tehnopoli abiga maailma vallutada | AM.ee

Eestis loodud veebimäng Utopia Revolution plaanib Tehnopoli abiga maailma vallutada

IronCurtain Entertainment (ICE) kaitses edukalt oma äriprojekti Tehnopoli äriinkubaatorisse vastuvõtva paneeli ees. Paneelis osalejad kinnitasid ICE-i sobivust Tehnopoli inkubaatorisse ning tunnustasid ettevõtte esimest veebipõhist strateegiamängu Utopia Revolution.

Me oleme tüdinud kehva kvaliteediga veebimängudest, milles on väga väike osa sotsiaalset suhtlust, kirjutavad Uropia revolutioni loojad Facebookis. Selle asemel, et edasi kaevelda, võtsime asja käsile ja tegime ise lõbusa mängu. 

Utopia Revolution on mäng, kus saab tasuta mängida meeskond meeskonna vastu, mängu arendus on demokraatlik - mängijad ise hääletavad edasiste uuenduste poolt ja edasijõudmine on õiglane - keegi ei saa osta end tippmängijate hulka.

Tehnopoli äriinkubaatori paneeli kuulusid eksperdid KooPee Hiltunen (Soome), Seth van der Meer (Holland), Margus Uudam (Eesti, ASI) ja Andrus Oks (Eesti, Arengufond). KooPee Hiltunen ja Seth van der Meer, kes otseselt mängundusvaldkonnas mentorite ja ettevõtjatena tegevad on, hindasid Utopia Revolutioni kontseptsiooni väga heaks ning ICE-i tiimi tugevaks.

ICE-i asutaja ja tegevjuhi Siim Puskai sõnul andis inkubaatori paneel kindlustunde, et mängu arendusega ollakse õigel teel. „Tahame oma esimese mänguga tõsta Eestit mängundussektori kaardile. Kuna oleme valdkonnas pioneerid, siis hindame kõrgelt välisekspertide tagasisidet ning nende kogemuste pagasit,“ ütles Puskai.

Ettevõtte prioriteet on praegu Utopia Revolutioni mängu edukas käivitamine ja rahvusvaheline laiendamine. Pikemas perspektiivis näeb ICE end rahvusvaheliselt tunnustatud tasuta mängude arendajana, kelle portfelli kuulub mitu erinevat tüüpi mängu, mida mängivad aktiivselt sajad tuhanded inimesed üle maailma.

ICE-e Utopia Revolutioni suletud testversiooni on kaasatud üle 1000 mängija, 3 kontinendilt. Avalik versioon mängust jõuab huvilisteni märtsi kuus.

ICE-i kolmeliikmelisse meeskonda kuuluvad Siim Puskai, Raid Ojasaar ja Yrjö Ojasaar. Ettevõtte konsultatiivnõukogu moodustavad tuntud Soome mängundusettevõtja Mika Tammenkoski ja Webmedia juhataja Taavi Kotka. Mängude arendamise osas tehakse tihedat koostööd nii kogenud tarkvaraarendajatega kui ka vabakutseliste kunstnike ja kirjanikega.

Tehnopoli äriinkubaatori paneeli eesmärk on selgitada, kas ettevõte on äriplaani ja tegevustega jõudnud nii kaugele, et toode või teenus turule tuua. Paneeli koosseisu kaasatakse eksperdid lähtuvalt ideed kaitsva ettevõtte tegevusvaldkonnast. Paneeli heakskiidu järel saab alustav ettevõte tegevust alustada äriinkubaatoris ning kasutada Tehnopoli mentorite abi idee elluviimiseks. Tehnopoli inkubaatoris tegutsevate ettevõtete hulka kuuluvad täna näiteks TaxiPal (European Venture Contest 2010 2. koht) ja Defendec (European Venture Contest 2010-l 5. koht).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.