fbpx Now! Innovations saab 1,5 miljonit eurot mobiilimaksevahendi arenduseks | AM.ee

Now! Innovations saab 1,5 miljonit eurot mobiilimaksevahendi arenduseks

Mujal maailmas peamiselt mobiilparkimise lahendusega tuntud Now! Innovations sai Eesti Arengufondilt ja Belluselt rahasüsti kokku 1,5 miljonit eurot mobiilsete makselahenduste platvormi arendamiseks.

NOW! Innovationsi platvorm aitab rakendada mobiilmakseid teenuste eest tasumiseks alates mobiilparkimisest ja kiirtee maksudest kuni jaemakseteni kohvikus, üritustel või teenuste eest rongis, bussis, või laevas.

Platvorm on rakendatud neljas riigis: USAs, Belgias, Makedoonias ja Ukrainas. Suurimaks kliendiks USA turul on Montgomery County 14 000 parkimiskohaga, mis on suuruselt teine mobiilparkimise rakendus USAs. Varem on edukalt käivitatud mobiilparkimine Belgia 14 linnas. Äriarendus ja piloottestimine toimuvad aktiivselt Hispaanias, Mehhikos, Portugalis, Argentiinas, Singapuris, Venemaal ning mujalgi, kus peamine fookus on mobiilparkimisel.

Platvormi peaarhitekti Johann Bachmanni sõnul on NOW! Innovationsi konkurentsieeliseks platvormi paindlikkus, sest eri riikides on omad eelistused makse- ja arveldusmeetodite kasutamise osas.

NOW! Innovations kuulub mobiilparkimise valdkonnas maailma viie juhtiva ettevõte hulka ja sai möödunud aastal Guidewire Groupi poolt korraldatud globaalsel tehnoloogia-ettevõtete konkursil Innovate100! 25 finalisti hulgas kolmeteiskümnendale kohale.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.