HTC HD2-ga karmis pakases - nupud on asendamatud

Parim Windows Mobile´iga telefon HTC HD2 on vaatamata oma tarkvaravigadele hästi kasutatav karmis pakases. Kui temperatuur langeb alla -20, hakkavad iPhone´ide ja enamuse Androidiga telefonide omanikud kõnesid vastu võtma ninaga ekraani toksides. HD2-ga (mille aastane test kestab veel maikuuni) võib jääda aga väärikaks ja vajutada nuppu.

Nuppude meeldetuletamine nõudis harjumust, sest vastu saab võtta ka puuteekraanil suurt nuppu vajutades. Märja kindaga see isegi õnnestub. HD2-l on aga nii kõne vastuvõtu kui lõpetamise jaoks eraldi nupud, mis meie karmis kliimas võiks olla üks olulisi omadusi nutitelefoni valimisel. Külmas oli vanasti puuteekraanide probleemiks uimasus. Seekord ei tundunudki väljas -26 kraadini langenud temperatuuris HTC ekraan ebamugavalt uimane - reageeris täiesti talutavalt, tuppa jõudes kattus muidugi paksu niiskusega. 

Aku kustub karmis pakases üsna kiirelt, kuid olles päeva jooksul 4 tundi õues ja ülejäänud aja toas, saab päeva siiski laadimata õhtusse.

HTC külmatest läks peaaegu samamoodi kui eelmises aastases testis proovitud LG Arenaga. Temperatuur oli muidugi kordades karmim, põhjamaiseks kasutamiseks tundub HD2 sobivat.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.