fbpx Äritarkvara iScala sai uue täiustatud versiooni | AM.ee

Äritarkvara iScala sai uue täiustatud versiooni

Epicor Software tõi turule Epicor iScala uue versiooni, mis on varasemast parema reguleeritavuse, skaleeritavuse ja kasutatavusega.

Uues versioonis on kolm uut moodulit tulevaste perioodide tulu arvestamise, täiustatud krediidikontrolli ning äritehingute kontrollmootori jaoks. Samuti on uus müügitellimuse sisestusvorm, pakendamine ja paigutamine ning sündmusel põhinev arveldamine lepinguhalduses. Lisaks on täiustatud tarkvara mobiilse kasutamise võimalusi.

Tulevaste perioodide tulu arvestamise moodul on loodud spetsiaalselt klientidele, kes kasutavad lepinguhalduse ja projektihalduse mooduleid ning see määratleb tingimused, mille alusel tuvastatakse tulusid ja kulusid. Täiustatud krediidikontrolli abil saavad organisatsioonid määratleda krediidi autoriseerimise / kinnitusmaatriksi, mis koosneb kuni kümnest kasutaja poolt määratud krediidilimiidi tingimusest.

Äritehingute kontrollmootorisse (BTCE) on lisatud uus funktsioonide komplekt, mis laseb klientidel juhtida spetsiifilisi äritehinguid või ärisündmusi müügi, ostu ja teenusehalduse protsesside jaoks. Näiteks litsentsikontrolli (LC) laiendatud tugi võimaldab ettevõtetel juhtida, mis tingimustel ja kellele müüakse (või ei müüda) teatud tooteid või toormaterjale ning mis tingimustel ja kellelt neid ostetakse (või ei osteta).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.