Linxtelecom sõlmis eelkokkuleppe Norby Telecomi andmeside äriüksuste ostmiseks

(Arvutimaailm 5/09)

Telekommunikatsiooniettevõtted Linxtelecom ja Norby Telecom kirjutasid alla kavatsuste lepingule (letter of intent), mille järgi Linxtelecom omandab lähitulevikus Norby Telecomi andmesideteenuste ja IP-kõneside (VoIP) äriüksused.
 
Erki Urva, Linxtelecomi Baltikumi juht: "Sõlmisime Norby Telecomiga kokkuleppe ja oleme valmis omandama kaht äriüksust - andmesidevõrku Metroo ja internetipõhist kõnesidet. Tegu on meid huvitavate tegevusaladega, läbi selle tehingu laiendab Linxtelecom märgatavalt nii oma kliendibaasi kui ka ka oma tegevusgeograafiat Eestis."

Vadim Šabarov, Norby Telecomi juhatuse liige: "Kahe telekommunikatsiooniettevõtte operatsioonide ühendamine toob professionaalsete meeskondade ühendamise läbi kaasa sünergia ja parandab mõlema poole klientidele pakutava teenuse töökindlust ja kvaliteeti. Norby Telecomi kliendid saavad osa nii Linxtelecomi rahvusvahelise võrgu võimalustest kui ka 24h klienditoe eelistest."
 
Praegu on käimas Norby Telecomi saneerimine, ühinemisprotsessi toetavad ettevõtte peamised kreeditorid ja saneerimisnõustajad. Norby Telecomist kirjutasime pikemalt ka märtsi Arvutimaailmas.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.