fbpx Garage48 valiti ITL-i poolt aasta tegijaks, IT Akadeemia aasta ideeks | AM.ee

Garage48 valiti ITL-i poolt aasta tegijaks, IT Akadeemia aasta ideeks

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) valis Aasta Tegijaks 2010 Sihtasutuse Garage48. Tegemist on ürituste sarjaga, kus 48 tunni jooksul aidatakse algajatel ettevõtjatel koostada ideest ärimudel ning esimene tootenäidis.

“Garage48 on koht, kus saavad kokku esmapilgu utoopiliste ideedega noored ning ettevõtluse köögipoolega juba kursis olevad kogenud tegijad. Tekkinud sünergia on andnud vägagi perspektiivseid tulemusi,” ütles ITLi tegevjuht Jüri Jõema.

Aasta Tegija 2010 auhind anti Sihtasutuse Garage48 juhatuse liikmele Martin Villigule üle tänasel ITLi üldkogul.

Auhinnaga Aasta Tegu 2010 hinnati kogu Eesti IT sektorit valutu ülemineku eest eurole. Aasta Idee 2010 auhinna sai Arengufondi poolt algatatud ning haridussektori ja erialaliitude ühiste jõupingutustega käivitatud IT Akadeemia.

ITLi president Taavi Kotka hinnagul oli Eesti üleminek eurole suur infotehnoloogiline väljakutse, mis lahendati edukalt.

Arengufondi idee luua IT Akadeemia sai Aasta Idee 2010 auhinna. Skype Eesti juhi Sten Tamkivi sõnul on Arengufondi idee luua IT Akadeemia leidnud soodsa vastuvõtu nii Haridus- ja Teadusministeeriumi, ITLi kui Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse poolt.

ITLi üldkogul võttis auhinna Aasta Idee 2010 vastu Arengufondi juhatuse esimees Ott Pärna.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.