fbpx Office 365 avanes testimiseks Eesti kasutajatele | AM.ee

Office 365 avanes testimiseks Eesti kasutajatele

Eestis on eilsest ametlikult testimiseks saadaval Microsofti pilvetehnoloogial põhinev kontoritarkvara Office 365, mille eest tulevikus ei maksa firmad ühekordset litsentsitasu, vaid igakuist teenustasu, sest Office 365 on pilveteenus.

Office 365 testversiooni saab tasuta proovida kuu aja jooksul ehk aasta lõpuni. Kasutada saab erinevaid kontoritarkvara programme, dokumendihalduse rakendusi, suhtlusprogramme. Uued rakendused suurendavad kasutajate omavahelise koostöö võimalusi, annavad ligipääsu oma andmetele kõikjalt ja toetavad lisaks arvutile ja veebipõhisele liidesele ka nutitelefone.

Office 365 koondab kõik juba tuntud Microsofti kontorirakendused – Wordi, Exceli, PowerPointi ja Outlooki. Lisaks on uue Office’iga kaasas ka dokumendihalduse rakendus SharePoint, millega saab luua kodulehekülgi ning kiirsuhtluse programm Lync, millega pidada konverentskõnesid ja teha koostööd dokumentide loomisel. Uus pilvetarkvara toetab ka Apple’i operatsioonisüsteeme.

Lisaks Eestile muutub Office 365 prooviversioon kättesaadavaks veel 21 riigis. Office 365 kontoritarkvara prooviversiooni saab alla laadida aadressilt http://www.office365.com

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.