fbpx Eesti turule tuleb uus IT-toodete suurmüüja ABC Data | AM.ee

Eesti turule tuleb uus IT-toodete suurmüüja ABC Data

 

UAB ABC Data Lietuva laieneb Balti riikidesse, pakkudes alates detsembrist läbi e-poe IT-kaupu ka Eestis.

ABC Data Lietuva kaubavalik Kesk- ja Ida-Euroopa regioonis sisaldab ligikaudu 200 tootjat ja rohkem kui 28 tuhat erinevat IT-toodet. Tooteid pakutakse igale ärivaldkonnale: edasimüüjatele, tava- ning elektroonikapoodidele, vahendajatele ja süsteemiintegraatoritele.

UAB ABC Data Lietuva juhataja Raimundas Byčiusi sõnul teenindavad Leedu müügiesindajad Eesti kliente praegu inglise keeles. Kui teenus on lõplikult välja arendatud, palgatakse ka kohalikud eestikeelsed müügiesindajad. Enamik tellimusi toimetatakse kätte Varssavis asuva logistikakeskuse kaudu 48 tunni jooksul.

ABC Data kasutab internetimüügis IT-valdkonna internetiplatvormi “InterLink”, mille abil on klientidel võimalik tellida soovitud tooteid, panna kokku arvuteid sobivas seadistuses, jälgida tellimuse täitmise protsessi ning kasutada erinevaid kliendiprogramme ning allahindlusi. Hetkel töötab süsteem inglise keeles.

UAB ABC Data Lietuva on Leedus tegutsenud aasta ja  kuulub Kesk- ja Ida-Euroopa juhtivale IT-kaupade hulgimüüjale ABC Data S.A, mis on turul tegutsenud üle 20 aasta. Praegu tegutseb ettevõte Tšehhis, Slovakkias, Leedus, Poolas ja Rumeenias. Kõiki riike teenindatakse Varssavis, Sosnowiecis ja Bukarestis asuvatest logistikakeskustest, mille pindala on kokku rohkem kui 30000 m2. Alates 2009. aastast on ettevõte pälvinud Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni parima edasimüüja tiitli kolmel aastal järjest.

ABC Data S.A. on Poolas tegutsenud 20 aastat, alates 2005. aastast ka Tšehhis, 2007. aastast Slovakkias ja 2010. aastast Leedus. 2010. aastal omandas ettevõte ka 51 protsenti Rumeenia juhtiva IT-firma Scop Computers SA aktsiatest.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.