HP tõi välja uue äriarvutite seeria - ProBook

ProBook 4515Aprilli viimastel päevadel esitles HP oma uut ärisülerite seeriat ProBook, mis asetub senise EliteBooki kõrvale, olles hinnalt soodsam ja välimuselt vähem konservatiivsem või isegi lausa moodsam kui keskmised sülearvutid.

„Need sülearvutid on loodud kasutajale, kes päeval vajab arvutit töö tegemiseks ja õhtul meelelahutuseks, kelle jaoks on oluline andmete turvalisus, kasutamise mugavus ja hea vastupidavus arvuti kaasaskandmisel,“ ütles Hendrik Lätti, HP Baltikumi partnerlussuhete juht Eestis. Lätti lisas, et kodukasutajate peale mõeldes pole arvuti puhul tehtud kompromisse ei välimuse ega multimeedia omaduste osas.

Seega on tegemist nii töö- kui koduarvutiga. Tänu oma tugevdatud korpusele, kõvaketta kaitsemehhanismile, turvakiibile ja näpujäljelugejale sobivad uue seeria arvutid kasutamiseks väljaspool kontorit.

Uutel arvutitel on LED lisavalgustus, mis muudab võimalikuks hämaras töötamise, sisseehitatud veebikaamera ja 3G-internetiühendus, mis lubavad videokõnesid pidada ja veebilehti sirvida.

Kõik kolm ProBook sülearvutit (15,6-tollise HD kuvariga ja LED taustavalgustusega HP ProBook 4510s, HP ProBook4515s ning 17,3-tollise HD kuvariga LED taustavalgustusega HP ProBook 4710s) sisaldavad HP äriklassi funktsioonipaketti HP Professional Innovations, mis ühendab erinevaid arvuti turvalise ja mugava kasutamise võimalusi. Näiteks aitab kiirkäivituse tarkvara HP QuickLook2 viivituseta avada ooterežiimil oleva arvuti e-posti, kalendri, tööülesannete ja kontaktide aknad. Failipurustaja HP File Sanitizer aitab kõrvaldada hävitamist vajavad dokumendid arvuti kõvakettalt jäädavalt. Salasõnavõti HP SpareKey lihtsustab parooliga avatavate funktsioonide kasutamist.  Arvutid on saadaval kahes erinevad värvitoonis – purpurpunase ja läikivmusta disainiga.

HP uued ProBook-id jõuavad Eestisse maikuu lõpus ja hinnad algavad orienteeruvalt 7020 kroonist.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.